از آنجایی که در بسیاری از کارخانه های صنعتی برای حمل و نقل تجهیزات سنگین از جرثقیل ها به ویژه جرثقیل سقفی استفاده می شود حوادث مربوط به آنها نیز قابل توجه است. پس با ما همراه باشید.

اصول ایمنی کار با جرتقیل های سقفی + نکات مهم
5.0
out of
5
(
2
) votes

اخیرا گروه ساختمان سازی " Henning Larsen " از پروژه متفاوت و خاص خود که پس از سال ها تلاش و فعالیت و زحمت به پایان رسید، در شهر " Vejle Fjord " واقع در دانمارک رونمایی کرد که نام این پروژه " The Wave " می باشد.

تغییراتی را که در نتیجه واکنش های شیمیایی یا الکتروشیمیایی مواد با محیط اطراف آنها ایجاد شده و باعث تخریب تدریجی قطعات می شود، خوردگی می نامند.

خوردگی - عوامل موثر بر خوردگی فلزات
5.0
out of
5
(
2
) votes

ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با موتورسیکلت برقی و منحصر بفرد نووس برای انجام کارهای بین شهری آشنا سازیم که استفاده از این دسته از وسایل می توانند در کاهش آلودگی بسیار موثر واقع شوند.

در این مقاله قصد داریم نحوه‌ی خروجی گرفتن از داده‌های موجود در پایگاه داده‌ی MySQL به فرمت اکسل را به شما همراهان گرامی آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

گرفتن خروجی اکسل از MySQL توسط PHP + آموزش تصویری
5.0
out of
5
(
3
) votes

در بسیاری از نقاط جهان، طلا هنوز توسط اشخاص معدنکاری شده و در محل به طلای خام قابل فروش تبدیل می شود.

چگونگی استخراج طلا
5.0
out of
5
(
2
) votes

فعالیت کلیک غیر واقعی شامل هر نوع کلیک و یا اثرات ناشی از آن است که می‌تواند به صورت مصنوعی و ساختگی هزینه های تبلیغاتی آگهی دهنده یا درآمد ناشر آگهی را افزایش دهد.

کلیک فراد | روشهای جلوگیری از کلیک تقلبی و غیرواقعی
5.0
out of
5
(
2
) votes

در ادامه جدول استاندارد انواع رده لوله و پایپ بر اساس اسکجوئل های مختلف را برای شما در بخش محاسبات ایرناک آماده کرده ایم.

جدول اشتال لوله و استاندارد رده های لوله و Pipe
5.0
out of
5
(
2
) votes