با استفاده از PHP میتوانید به پایگاه داده دسترسی داشته باشید و اطلاعاتی که میخواهید را تغییر دهید. مای اس کیو ال یکی از معروف ترین سیستم های پایگاه داده است که با پی اچ پی کار میکند.

MYSQL چیست؟

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک MYSQL یک سیستم پایگاه داده که در وب قابل استفاده است.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک MYSQL یک سیستم پایگاه داده که قابل اجرا بر روی سرور است.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک MYSQL برای برنامه های بزرگ و کوچک بسیار ایده آل است.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک MYSQL سریع، قابل اعتماد و استفاده از ان بسیار راحت است.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک  MYSQL از استاندارد های SQL پشتیبانی میکند.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک MYSQL بر روی تعداد زیادی از سیستم عامل ها کار میکند.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک MYSQL میتوان به صورت رایگان دانلود کرد.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک MYSQL توسط شرکت اوراکل توزیع شده و پشتیبانی میشود.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک داده ها در MYSQL در یک جدول ذخیره میشود. جدول شامل داده های مرتبط به هم است که در سطر و ستون ها به صورت منظم قرار گرفته اند.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک پایگاه داده برای ذخیره اطلاعات بسیار مناسب است.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک  

یک شرکت معمولا دارای پایگاه های داده زیر هستند:
  • کارکنان
  • مشتریان
  • محصولات
  • سفارش ها

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک  

 Queries چیست؟

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک Queries یک سوال یا یک درخواست است. میتوان یک پایگاه داده به صورت کوئری داشت که با استفاده از آن اطلاعات خاص و رکورد ها را بازگردانی کرد.

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک به Querie زیر نگاه کنید:

SELECT LastName FROM Employees

معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP-ایرناک کوئری ها از استاندارهای SQL پیروی میکنند. این Querie نوشته شده تمام اطلاعات را از ستون  “last name”،  جدول کارکنان را جمع آوری میکند.


منابع : W3schools/mobtadi/stackoverfollow

(1 رای)
بازدید : 128 بار
معرفی MYSQL (مای اس کیو ال) در PHP - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی