در ادامه مراحل کامل ساخت دیتابیس در سی پنل را به صورت کاملا تصویری در بخش طراحی سایت ایرناک ببینید.

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک با استفاده از این آموزش شما قادر خواهید بود که در پنل مدیریتی هاست لینوکس خود دیتابیس ایجاد کنید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک پس از وارد شدن به صفحه اصلی cpanel در قسمت Databases روی گزینه MYSQL Databases کلیک نمایید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

برای ایجاد دیتابیس نام دیتابیس جدید را در فیلد New Database وارد کنید و روی گزینه Create Databases کلیک کنید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

به این ترتیب دیتابیس جدید ساخته شده و به لیست افزوده می شود با کلیک روی Go back به صفحه قبل بازگردید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک مرحله ی دوم ایجاد کاربر دیتابیس می باشد که در قسمت MySQL Users - Add New User انجام می شود .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک در فیلد username نام کاربر بانک اطلاعاتی را وارد کنید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک در قسمت Password رمز عبور و در قسمت( password(Again تکرار مجدد آن را ثبت کنید و پس از آن روی گزینه create user کلیک کنید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک کاربر پایگاه داده ساخته شده با دکمه Go Back به صفحه قبل باز گردید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک به این ترتیب دیتابیس جدید با نام mydb و کاربر دیتابیس با نام user ساخته شد در مرحله ی آخر شما باید کاربر را به دیتابیس پیوند دهید برای این کار نام کاربر را در قسمت user و نام پایگاه داده را در قسمت Databases انتخاب کرده و روی گزینه Add کلیک کنید .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک با استفاده از گزینه های موجود در جدول می توانید سطح دسترسی کاربر به بانک اطلاعاتی را مشخص کنید در باکس ALL PRIVILEGES کلیک کنید تا تمام گزینه ها انتخاب شود سپس روی گزینه Make change کلیک نمایید تا تغییرات ثبت شود .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin-ایرناک کاربر به دیتابیس افزوده می شود و کار ساخت دیتابیس به پایان می رسد .

آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel

(1 رای)
بازدید : 49 بار
آموزش تصویری ساخت دیتابیس در cpanel و phpmyadmin - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی