شرکت گوگل قصد دارد دفتر مرکزی خود را در لندن احداث کند؛ آسمان‌خراشی افقی که در نوع خود جدید و متفاوت است.

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک به زودی شاهد احداث طولانی‌ترین آسمان‌خراش افقی شهر لندن، توسط شرکت گوگل، خواهیم بود. دفتر گوگل در لندن قرار است در یازده طبقه و به مساحت بیش از 80 هزار متر مربع توسط مهندسان گوگل طراحی شود.

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک گوگل معتقد است با ساخت این دفتر، علی‌رغم بحران‌های سیاسی موجود در انگلستان به دلیل خروج از اتحادیه اروپا، می تواند از سرمایه انسانی و نوابغ بسیاری که در این کشور زندگی می کنند نهایت استفاده را به عمل بیاورد و آنها را در ساختمان مرکزی خود جمع کند.

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک ساخت و ساز این پروژه از سال 2018 میلادی آغاز خواهد شد و هزینه آن حدود یک میلیارد پوند پیش بینی شده است. در داخل این مجموعه تمامی امکانات رفاهی مورد انتظار نظیر چند کافه، اتاق جلسات، امکانات ورزشی و یک پارک در سقف ساختمان، تعبیه شده است.

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک احتمال می‌رود که در آینده از طراحی این ساختمان الگوبرداری شود و آسمان‌خراش‌های بیشتری به این شکل طراحی شوند. طبق گفته بسیاری از کارشناسان طراحی و ساخت، ساختمان‌های افقی می توانند زندگی را برای مردم ساده‌تر و دسترسی محیط اطراف را برای آنها تسهیل کنند.

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک در ادامه تصاویری از مدل های این ساختمان را می بینید:

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک

آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک


آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک آسمان‌خراش افقی گوگل در لندن + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 155 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی