شرکت معروف و محبوب " Adrian Smith + Gordon Gill " اخیرا از پروژه 700 متری در آینده ای نه چندان دور در چین خبر داد.

رونمایی شرکت AS+GG از پروژه آسمان خراش 700 متری

یکی از مهم ترین و شاخص ترین عوامل درخشش هر شهر و جذب شدن گردشگران فراوان به آن، وجود ساختمان هایی با طراحی های خاص و منحصر بفرد است که آنرا به بهترین نحو ممکن زیبا و زیباتر می سازد که نتیجه آن نیز نشان دهنده پیشرفته بودن آن شهر و جذب توریست های زیاد و کسب درآمد بیشتر ساکنان آن قسمت می باشد. از این رو سالانه میزان زیادی بودجه در هر کشوری برای زیباسازی شهرها تعلق پیدا می کند تا این هزینه را صرف ساختن ساختمان ها و به عبارتی زیباکردن شهر می شود.رونمایی از پروژه آسمان خراش 700 متری + عکس در ایرناک رونمایی از پروژه آسمان خراش 700 متری + عکس در ایرناک

با این وجود کشور چین در دنیای امروزی یکی از پیشرفته ترین و خودکفاترین کشورها با جمعیت بیش از یک میلیون نفری است که امروزه شاهد پیشرفت چشمگیر این کشور نسبت به سایر کشورها هستیم.

پروژه ساختمان 700 متری در چین

اما اخیر شرکت معروف و محبوب AS+GG از پروژه جدید و آسمان خراش 700 متری در کشور چین رونمایی کرد که تصاویر این ساختمان 700 متری توانست با استقبال فراوانی در میان کاربران چینی در صفحات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

ساختمان آسمان خراش 700 متری در چین

گروه معماری " Adrian Smith + Gordon Gill " با به عبارتی " AS+GG " اخیرا از پروژه آسمان خراش 700 متری رونمایی ساختند که قرار است این طراح به عنوان بلندترین آسمان در چین تبدیل شود و هدف از ساخت چنین پروژه بلندی این است تا بتوانند از آن به عنوان نمادی جالب و دیدنی استفاده نمایند.

پروژه ساخت بلندترین ساختمان در چین

با این وجود هنوز اطلاعات دقیقی نسبت به این پروژه وجود ندارد و گفته نشده است که این پروژه در چه سالی پایان خواهد یافت و اما به دلیل خاص و زیبا بودن این پروژه در کشور چین، انتظار میرود هرچه سریع تر احداث شود.

بازدید : 2,056 بار
رونمایی از پروژه آسمان خراش 700 متری + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی