اخیرا گروه ساختمان سازی " Henning Larsen " از پروژه متفاوت و خاص خود که پس از سال ها تلاش و فعالیت و زحمت به پایان رسید، در شهر " Vejle Fjord " واقع در دانمارک رونمایی کرد که نام این پروژه " The Wave " می باشد.

خانه های آپارتمانی مدرن به شکل موج!

یکی از عواملی که می توانند در جذب توریست و افراد گردشگر به نقطه و یا نقاطی در سرتاسر جهان شود، عبارت است از سازه های زیبا و محبوبی که بسیار شناخته شده هستند و تمام مردم جهان آنرا می شناسند و در مراحل بعدی می توان به فرهنگ و سنت های خاص آن منطقه اشاره نمود که به مرور می تواند بسیار جذاب باشد.خانه های آپارتمانی مدرن به شکل موج! + تصاویر در ایرناک خانه های آپارتمانی مدرن به شکل موج! + تصاویر در ایرناک

از این رو سالانه میزان بودجه ای برای زیباسازی شهرها در نظر گرفته می شود تا گروه شهرسازان شهرداری و یا شرکت های شخصی بصورت جداگانه در این امر فعالیت کنند که این کار به مرور می تواند هم باعث آبادانی و زیباسازی و هم می تواند منجر به جذب گردشگران متعددی شود.

آپارتمان های موجی شکل در دانمارک

با این وجود اخیرا گروه ساختمان سازی " Henning Larsen " از پروژه متفاوت و خاص خود که پس از سال ها تلاش و فعالیت و زحمت به پایان رسید، در شهر " Vejle Fjord " واقع در دانمارک رونمایی کرد که نام این پروژه " The Wave " می باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

سازه ای با طراحی خاص

پروژه " The Wave " به این علت این گونه نامیده شده است که طرح اصلی آن از امواج گرفته شده است و پس از 11 سال همکاری و هماهنگی شرکت " Henning Larsen " ساخته شد که این روزها با استقبال فراوان روبرو گشته است. مساحت این پروژه 14 هزار متر مربع می باشد که شامل صدها واحد آپارتمانی می باشد.

زیباترین سازه های جهان

بی شک این سازه جزء بی نظیرترین سازه های ممکن در جهان است که می تواند هر انسانی را به خود جذب کند و توصیه می شود در سفر به دانمارک از این پروژه زیبا و منحصر بفرد دیدن نمایید.

بازدید : 2,441 بار
خانه های آپارتمانی مدرن به شکل موج! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...