شاید برایتان جالب باشد تا با ۸ نمونه از جدیدترین پنت‌هاوس‌های زیبا و مشهور در گوشه‌وکنار جهان آشنا شوید. اگر این طور است، پیشنهاد می کنیم تا ادامه مطلب را از نظر بگذرانید.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک همه ما واژه «پنت‌هاوس» را زیاد شنیده ایم. احتمالا می دانید که پنت‌هاوس به واحد آپارتمانی گفته می‌شود که در بالاترین طبقه مسکونی مجتمع‌های آپارتمانی، برج‌ها یا هتل‌ها ساخته می‌شوند و در آنها از وسایل و امکانات لوکس و گران‌قیمت استفاده می‌شود.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک شایان ذکر است که نقشه و شکل پنت‌هاوس با دیگر آپارتمان‌های آن مجتمع تفاوت دارد. از این رو، خرید اجازه یا اقامت در این واحدها، مستلزم پول و سرمایه زیادی است. کسانی که در سفرهای خود ترجیح می دهند بهترین و لوکس‌ترین اتاق را داشته باشند، عموما پنت‌هاوس هتل‌ها را اجاره می کنند تا علاوه بر چشم‌اندازهای فوق العاده جذاب از لوکس‌ترین امکانات و گران‌ترین خوراکی‌ها لذت ببرند.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک در این راستا، شاید برایتان جالب باشد تا با ۸ نمونه از جدیدترین پنت‌هاوس‌های زیبا و مشهور در گوشه‌وکنار جهان آشنا شوید. اگر این طور است، پیشنهاد می کنیم تا ادامه مطلب را از نظر بگذرانید.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک ۱- سیلو – کیپ تاون – آفریقای جنوبی

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک این پنت‌هاوس بر فراز انبار قدیمی گندم که به سال ۱۹۲۴ میلادی تعلق دارد، ساخته شده است. هتل سیلو در کیپ‌تاون چشم‌انداز فوق‌العاده زیبایی به اطراف دارد. نمای ظاهری هتل که اخیرا بازسازی شده با پنجره هایی که به صورت اشکال هندسی تراش خورده اند، جاذبه بصری زیادی در محیط ایجاد کرده است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک گفتنی است که این هتل در بالای Zeitz MOCAA قرار دارد؛ موزه هنرهای معاصر که بقیه انبار قدیمی را به خود اختصاص داده است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک چلچراغ های کریستالی مزین، هنر معاصر آفریقایی، تزئیات مخملی سبز با نقوش برجسته از جمله تزئینات داخلی هتل به شمار می روند. پنت‌هاوس این هتل ۱۸۷ متر مربع مساحت دارد و در طبقه دهم واقع شده است. پنجره های این اتاق رو به کوهستان Table باز می شوند.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هزینه اقامت یک شب در این اتاق از ۵۵۰۰ دلار تا ۱۰ هزار دلار، با توجه به تعطیلات رسمی و جشن سال نو متغیر است.

۲- Whitby – نیویورک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک پنت‌هاوس ویتبای در هتلی به همین نام در مرکز منهتن واقع شده است. این سوئیت ۱۷۱٫۵ متر مربع مساحت دارد و ترکیبی از بافت ها، رنگ ها و الگوهای تزئینی گوناگون در طراحی داخلی آن به چشم می خورد. در اتاق نشیمن، شاهد اشاره های پررنگی از رنگ آبی و قرمز در کنار نور طبیعی هستیم که از پنجره های سراسری وارد سالن می شود.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک این پنت‌هاوس دو اتاق خواب با تخت های بزرگ و شاهانه دارد. در حمام یکی از اتاق ها، وان در کنار پنجره واقع شده که نمایی به بیرون دارد. از دیگر امکانات این سوئیت باید به آشپزخانه کوچک و اتاق آرایش اشاره کرد.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هزینه هر شب اقامت در این سوئیت از ۱۰ هزار دلار شروع می شود.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک ۳- ال سرنو – دریاچه کومو – ایتالیا

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هتل چهار طبقه Il Sereno در منطقه لومباردی ایتالیا ثابت کرده که پنت‌هاوس لزوما نباید در بالای یک برج باشد. این هتل دو سوئیت بسیار لوکس و شیک در آخرین طبقه خود دارد که میزبان مهمان های پولدار است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هر کدام از این پنت‌هاوس‌ها یک اتاق خواب، دو سرویس بهداشتی، یک اتاق نشیمن و فضای غذاخوری دارند و تراس با وان آب گرم نیز تکمیل کننده این امکانات است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هتل ال سرو دو باغچه عمودی و یک استخر بسیار بزرگ دارد و سرآشپز رستوران آن آندره برتون است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هزینه هر شب اقامت در این هتل، ۳۲۰۰ دلار در فصول سرما و ۴۵۰۰ دلار در تابستان است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک ۴- ویلیام بیل – بروکلین – نیویورک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک تراس بزرگ و جذابی که چشم‌اندازی وسیع به منتهن دارد و یک جکوزی نیز در آن تعبیه شده، تنها بخشی از امکانات لوکس و جذاب پنت‌هاوس ویلیام بیل در بروکلین به شمار می رود. این سوئیت با مساحت ۱۲۳ متر مربعی، دو اتاق خواب و دو سرویس بهداشتی و یک پاسیوی مبله با مساحت مترمربعی دارد.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک قیمت هر شب اقامت در این پنت‌هاوس ۱۲ هزار دلار است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک ۵- هتل عدن – رم

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک این هتل پس از ۱۷ ماه تعمیر و نوسازی در اوایل بهار امسال بازگشایی شد. تعداد اتاق کم اما به مساحت آن ها افزوده شد. در میان اتاق های جدید، یک پنت‌هاوس ۲۰۲ متر مربعی نیز وجود دارد که طراحی آن بر پایه نور طبیعی بنا شده و همه پنجره ها سرتاسری هستند. از این رو چشم‌انداز فوق‌العاده زیبایی به شهر قدیمی رم دارد.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک این سوئیت یک اتاق خواب و سرویس بهداشتی، اتاق نشیمن، غذاخوری و فضای مخصوص مطالعه دارد. از امکانات هتل عدن می توان به اسپا و رستوران های متنوع اشاره کرد.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک قیمت هر شب اقامت در پنت‌هاوس این هتل در پاییز و زمستان ۲۰۱۷، حدود ۱۴۳۰۰ دلار اعلام شده که شامل ترانسفر از فرودگاه/ایستگاه قطار به هتل، پکیج کامل نوشیدنی و وای فای رایگان است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک ۶- والدروف استوریا بورلی هیلز – کالیفرنیا

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک این پنت‌هاوس ۳۰۰ مترمربع مساحت و یک تراس وسیع ۱۳۵٫۵ مترمربعی دارد که چشم‌انداز فوق‌العاده ای به محیط اطراف دارد. از امکانات این پنت‌هاوس باید به یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، دو سرویس بهداشتی، اتاق غذاخوری، اتاق مخصوص تلویزیون و آشپزخانه با امکانات کامل اشاره کرد.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هزینه هر شب اقامت دراین اتاق ۲۰ هزار دلار است.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک ۷- بیکمن، نیویورک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک بیکمن در سال ۲۰۱۶ میلادی گشایش یافته، دو واحد پنت‌هاوس دارد. هر کدام از این سوئیت ها ۱۱۱٫۵ متر مربع مساحت دارند و از طبقه دهم هتل، ورودی جداگانه ای برای آن ها در نظر گرفته شده است. همه وسایل تزئینی و مبلمان این واحدها کاملا خاص و هنری انتخاب شده اند.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک سقف سوئیت ۱۲ متری است و اتاق خواب، در نیم طبقه بالا تعبیه شده و اتاق نشیمن و غذاخوری در نیم طبقه پایین هستند.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هزینه هر شب اقامت در این پنت‌هاوس ۶۵۰۰ دلار است که ترانسفر از فرودگاه و صبحانه را نیز شامل می شود.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک ۸- تفرج‌گاه چهارفصل Oahu – کو اولینا – هاوایی

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک پنت‌هاوس دو اتاق خوابه این هتل در طبقه ۱۷ واقع شده و چشم انداز زیبایی به بیرون دارد. این سوئیت یک تراس ۸۰ مترمربعی نیز دارد که برای یوگا، صرف خصوصی غذا و تماشای دریا بسیار مناسب به نظر می رسد.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک هزینه هر شب اقامت در این سوئیت ۱۷ هزار دلار است که یک دستگاه ماشین تسلا نیز به مدت ۴۸ ساعت در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس-ایرناک برگرفته از روزیاتو

(1 رای)
بازدید : 447 بار
زیباترین پنت هاوس های جهان + عکس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی