تصاویری دیدنی از معماری زیبا و چشم نواز پل عابر پیاده در هلند را مشاهده خواهید کرد.

پل عابر پیاده چند کاره در هلند + تصاویر در ایرناک پل عابر پیاده چند کاره در هلند + تصاویر در ایرناک اکثر افراد برای اینکه نیازهای روزمره خود را تأمین کنند به روش های مختلف سفرهای درون شهری خود را انجام می دهند. عده ای سفرشان را از طریق وسایل نقلیه شخصی یا همگانی انجام می هند و عده ای دیگر به صورت پیاده انجام می دهند که گاهی جهت عبور از خیابان از پل عابر پیاده استفاده می کنند. حال اگر عابران و دوچرخه ها از هم جدا باشند ترافیک کمتر شده و گذر از این پل راحت خواهد شد.

به علت تعداد بالای دوچرخه سواران، عابران و قایق ها در هلند، معماران این کشور تصمیم گرفتند تا ایده ای کارآمد جهت سهولت مردم ارائه دهند. آنها پلی به نام پل Melkwegbridge (پل راه شیری) را که دارای یک قسمت قوس جهت عبور افراد پیاد و یک قسمت زیکزاگی که در زیر آن دوچرخه سواران و کسانی که با ویلچر هستند جهت عبور و مرور طراحی کردند.

طرح این پل در سال 2009 تصویب شد و در سال 2011 شروع به ساخت این پل کردند و در سال 2012 به اتمام رسید و هزینه ای که صرف ساخت این پل شد 6 میلیون یورو بوده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا تصاویری از طراحی زیبای این پل را مشاهده نمایید.

طراحی بی نظیر  پل عابر پیاده در هلند+تصاویر

طراحی بی نظیر  پل عابر پیاده در هلند+تصاویر

   طراحی بی نظیر  پل عابر پیاده در هلند+تصاویر

بازدید : 178 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی