ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با موتورسیکلت برقی و منحصر بفرد نووس برای انجام کارهای بین شهری آشنا سازیم که استفاده از این دسته از وسایل می توانند در کاهش آلودگی بسیار موثر واقع شوند.

موتورسیکلت برقی جالب نووس مناسب شهر

یکی از بزرگترین مشکل های زندگی شهرنشینی البته در شهرهای بزرگ، آلودگی بی نهایت هوا است که می تواند بسیار کشنده و آسیب رسان باشد. به همین دلیل برخی اقدامات برای جلوگیری از چنین مشکلاتی که می توانند جان هر یک از ما را به خط بیندازند، صورت گرفته است. برای مثال یکی از این اقدامات استفاده از وسایل برقی اعم از موتور و اتومبیل های برقی که امروزه به میزان زیادی در حال رونمایی و تولید و عرضه هستند می باشد که این گونه هم می توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید و هم دیگر به الوده شدن هوا کمک نمی کنید!موتورسیکلت برقی جالب با نام نووس + تصاویر در ایرناک موتورسیکلت برقی جالب با نام نووس + تصاویر در ایرناک

موتور سیکلت برقی منحصر بفرد نووس

سرانجام شاهد دور شدن آلودگی از شهرهای بزرگ خواهیم بود و دیگر هیچ انسانی به دلیل آلوده بودن محیط زیست خودش را در خانه حبس نخواهد کرد و می تواند کارهای روزمره اش را به تنهایی انجام دهد. با این وجود برخی اقدامات دیگر نیز باید انجام شوند تا این میزان آلودگی از شهرهای بزرگ که بلای جان شهرنشینان هستند را دور سازند.

به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با موتورسیکلت برقی و منحصر بفرد نووس برای انجام کارهای بین شهری آشنا سازیم که استفاده از این دسته از وسایل می توانند در کاهش آلودگی بسیار موثر واقع شوند.

The Novus Electric Motorcycle

موتوسیکلت نووس بی شک یکی از زیباترین وسایل نقلیه کاملا برقی است که تاکنون معرفی شده است که در بدنه آن از فیبر کربن برای وزن هرچه کمتر و در نتیجه سبک بودن و مصرف هرچه کمتر باتری آن اشاره نمود که در نوع خود کاملا بی نظیر است.

از مهم ترین مشهصات این موتور سیکلت می توان به موتور 14 کیلو واتی، 147.5 پوند فوت گشتاور و 18.7 اسب بخار اشاره نمود که تنها در عرض یک ساعت می توانید میزان ظرفیت باتری را به 80% برسانید و با یک بار شارژ کامل می توانید تا حدود 100 کیلومتر را بپیمایید. همچنین می توانید موبایل خود را با موتورسیکلت نووس به یکدیگر متصل کنید و از آپشن های آن استفاده نمایید.

ویژگی های موتورسیکلت نووس

این موتور برقی بسیار زیبا هم اکنون در مراحل اولیه تست است که انتظار می رود با قیمت 35 هزار پوندی به بازارهای جهانی عرضه شود.

بازدید : 1,814 بار
موتورسیکلت برقی جالب با نام نووس + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...