در این بخش از ایرناک می خواهیم به شما کمک کنیم تا توانایی های خود را در بروز رفتار های مناسب و جلب اعتماد دیگران افزایش دهید.

همیشه در تلاش برای بهتر شدن باشید و به این فرآیند احترام بگذارید.در این بخش از ایرناک برخی از عادت زنان موفق که می توانید برای خودتان انتخاب کنید آورده شده است.

واقعیت این است که یک کسب و کار موفق به چیزی بیش از حقوق خوب نیاز دارد ؛طبق یک نظر سنجی، پاسخ دهندگان گفتند که رضایت کاری بیشتر به مسافت محل و ارتباط کاری مربوط است نه حقوق.

هر گونه عادتی که می خواهید بشکنید، مهم نیست که چقدر مشکل به نظر می رسد، باید بدانید که می توان آن را به دست آورد.

پس چرا ما هنوز هم آن ها را انجام می دهیم؟ و مهم تر از همه اینکه آیا کاری هست که بتوانید در مورد آن انجام دهید؟ چطور می توان رفتارهای بد خود را حذف کرد و به جای آنها عادات خوب پیدا کنید؟ چه چیزی باعث عادات بد می شود؟

در این بخش از ایرناک، عادات را لیست کرده ایم که سلامتی را به خطر می اندازند. باید بلافاصله پس از آن ها توقف کنید و زندگی را مثبت تر و سالم تر و شاد بسازید.

همیشه نکته‌هایی در مورد موفقیت وجود دارد که کمتر به آنها اشاره می‌شود. نکته هایی که شاید دانستن آنها، طی کردن مسیر موفقیت را لذت‌بخش‌تر و تجربه موفقیت را شیرین تر میکند.

حرکت چشم و یا دست طرف مقابل می تواند ما را از افکار و نیات طرف مقابل خود آگاه کند. فکر کردن به مسائل مختلف واکنش فیزیکی چشم را به دنبال دارند، که شما با تشخیص آنها می توانید تقریبا حدس بزنید که فرد به چه چیزی فکر می کند.

صفحه1 از16