یکی از علل تمایل نداشتن نوزادان به خوزدن شیر مادر هوای گرم تابستان است که در این شرایط به دلیل احساس گرما و ناراحتی عادات غذایی نوزادان به هم ریخته و نمی توانند مانند سابق شیر بخورند.

تب دندان درد تا زمانی که دندان از لثه بیرون بزند، ادمه پیدا می کند که در نوزادان مختلف، مدت زمان آن متفاوت است، برای بعضی از نوزادان، این پروسه تنها چند روز و برای بعضی دیگر چند هفته طول می کشد.

در احترام به پیام شما کاربران مبنی بر مطلبی در مورد عرق سوز شدن گردن نوزاد در ایرناک امروز به این مسئله پرداخته ایم و علل و راه حل های موثر آن را بررسی خواهیم کرد.

گرفتن آروغ نوزاد کار سختی نیست شاید بخواهید که از آروغ زدن صرف نظر کنید و بگذارید که همینطور بخوابد، این کار باعث می شود که او با درد شدید از خواب بیدار شود، به جای آن باید یاد بگیرید که چگونه از نوزادی که خواب است، آروغ بگیرید.

یکی از این گونه عفونت ها برفک است که ممکن است منجر به لکه های سفیدی در دهان و گاهی در فک و کفل کودک شود و منجر به جوش های زننده ای در جای پوشک می شود.

در این بخش از ایرناک الگوهای تغذیه ای و رژیم غذایی کودکان 6 ماهه تا 2 ساله را برای شما آورده ایم.

شیردهی نیز برای مادر مفید است و کاهش خطر سرطان تخمدان، سرطان پستان و پوکی استخوان را به همراه دارد. در 6 ماه اول، شیر مادر تمام نیازهای غذایی کودک را برآورده می کند.

مهم ترین نکته این است که پس از دادن یک غذا، منتظر واکنش های کودک تان باشید.شما می توانید حالت ها و پریشانی های او در روزهای بعد را به غذایی که به او می دهید نسبت دهید.

صفحه1 از8
loading...