یکی از نکات جالب دربی های تهران قضاوت آن است و به همین دلیل از مدت ها پیش از آغاز این بازی، گمانه زنی ها در رابطه با داور این بازی آغاز می شود.

داور دربی چه کسی خواهد بود؟ در ایرناک داور دربی چه کسی خواهد بود؟ در ایرناک روز پنجشنبه دربی تهران برگزار خواهد شد و تیم های استقلال و پرسپولیس برای هشتاد و پنجمین بار به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هر چند هنوز فدراسیون فوتبال و کمیته داوران در رابطه با اعلام نام داور این بازی موضع رسمی نداشته، اما گمانه زنی ها از قضاوت اشکان خورشیدی فر می گویند. 

البته به سنت سال های اخیر که هر دیدار مهم در ابتدا با نام علیرضا فغانی عجین می شود، در رابطه با قضاوت این داور پرافتخار صحبت های زیادی به میان آمده بود؛ اما به دلیل عدم حضور فغانی در تاریخ برگزاری دربی در تهران، وی اصلا نمی تواند دربی هشتاد و پنجم را داوری کند. 

فدراسیون فوتبال اندونزی به دلیل حساسیت بازی های لیگ این کشور، با ارسال نامه ای رسمی از فغانی دعوت کرده تا وی راهی این کشور شود و جالب اینکه وی دهم آبان ماه به تهران بازخواهد گشت و به همین دلیل نمی تواند در روز برگزاری دربی در تهران حضور داشته باشد. 

با این وجود در حالی که نام های مختلفی همچون برادران حیدری، حاج ملک، بنیادی فر، زاهدی فر و ... به گوش می رسید، گویا اشکان خورشیدی فر انتخاب نهایی فدراسیون فوتبال است که به زودی نام وی اعلام رسمی خواهد شد.


تاریخ : 96/07/28

برگرفته از yjc

بازدید : 5,741 بار
داور دربی چه کسی خواهد بود؟
3.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی