رسانه های اسپانیایی از جدایی ستاره ملی پوش بارسا از همسرش خبر دادند.

شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک  رسانه های اسپانیایی و کلمبیایی روز پنج شنبه گزارش هایی درباره جدایی جرارد پیکه از همسر سرشناس خود،شکیرا، منتشر کردند.

شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک در روزهای اخیر رسانه های خبری کلمبیا عنوان کرده بودند که پیکه و شکیرا در فکر جدایی هستند و شکیرا منزل خانوادگی خود در بارسلون را ترک کرده است.

شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک روز پنجشنبه، سایت اسپانیایی کاتیو این خبر را تائید کرده است. کاتیو در این باره می نویسد: ما تایید می کنیم که درباره این خبر جزئیات جدیدی وجود دارد و ما به طور انحصاری جدایی قطعی این خواننده و این فوتبالیست را تایید می کنیم.

شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک شکیرا و پیکه از هم جدا شدند-ایرناک پیش از این ، ماه سپتامبر هم خبرهایی از جدایی این زوج سرشناس منتشر شد و برای همه سئوال بود که اگر آنها از هم جدا نشده اند چرا هیچ عکسی از خانواده خود منتشر نمی کنند،تا این که پیکه با انتشار یک عکس خانوادگی موقتا به شایعات پایان داد.

(1 رای)
بازدید : 204 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی