رادبال؛ ورزشی مهیج و خلاقانه است که با ادغام دو شاخه ورزشی دوچرخه‌سواری و فوتبال و بدون تماس پا با توپ انجام می‌شود!

رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک ویدئویی جالب ببینید از ورزشی غیرمعمول  شبیه فوتبال که با تفاوتی جالب،  بدون کوچکترن تماس پا با توب انجام می‌شود!

رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک رادبال یا فوتبال با دوچرخه، که در حقیقت ترکیب دو ورزش دوچرخه سوای و فوتبال است، برای اولین بار در سال 1893 توسط نیکلاس ادوارد کافمن، با تابعیتی آمریکایی_آلمانی، در آلمان رایج شد و امروزه در کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، فرانسه، آلمان، ژاپن، روسیه، سوئیس و بویژه در10 محبوبیت بسیاری دارد.

رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک اولین مسابقات جهانی رادبال در سال 1929 انجام شد و تا کنون دو برادر اهل کرواسی موفق به کسب 20 کاپ قهرمانی در فاصله سال‌های 165 تا 1988 بودند.

رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک هر تیم دو بازیکن دارد  که با دوچرخه‌های دنده ثابت و بدون ترمز در این بازی شرکت کرده‌اند. زمین بازی این ورزش 10 تا 14 متر است. هر دوچرخه چیزی  حدود 2 هزار دلار (حدود 7 میلیون تومان) قیمت دارد. حفظ تعادل بین توپ و دوچرخه، کاری بسیار سخت است که نیاز به مهارت بالا دارد.

رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک


رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک رادبال یا فوتبال با دوچرخه فوتبالی عجیب و غریب! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 123 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی