کاربران آنلاین : 1645

کوزواره اصلانی با انتشار پستی در صفحه اجتماعی خود به تمجید از گل تماشایی فاطمه پاپی بازیکن تیم فوتسال شرکت ملی حفاری پرداخته است.

واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک یکی از اعضای تیم ملی فوتبال بانوان سوئد با انتشار پیامی ، از گل تماشایی فاطمه پاپی ،بانوی فوتسالیست کشورمان تمجید کرد.

واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک کوزواره اصلانی ستاره تیم ملی بانوان سوئد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به تمجید از گل تماشایی فاطمه پاپی بازیکن تیم فوتسال شرکت ملی حفاری پرداخته است.

واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک اصلانی در واکنش به این گل نوشت: عاشق این گل هستم.این دختران ایرانی فوتسال، مهارت های واقعی را نشان می دهند. شما الهام بخش هستید.

واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک گفتنی است فاطمه پاپی در هفته اول لیگ برتر در دیدار تیم فوتسال بانوان شرکت ملی حفاری مقابل دانشگاه آزاد تهران با سوپر گل آکروباتیک خود زمینه ساز پیروزی 2 بر یک تیمش شد.

واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک گل پاپی در میان یکی از نامزدهای اصلی گل ماه فوتبال ایران در برنامه 90 قرار گرفت و بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک کوزراوه اصلانی آلبانیایی تبار است که بعدها به همراه خانواده اش به سوئد مهاجرت کرد و از 15 سالگی به طور جدی به فوتبال رو آورده است.


واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک واکنش ستاره اروپایی به گل فاطمه پاپی-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 79 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی