پس از استقبال از مسابقه هیجان‌انگیز طناب‌کشی، حالا بازی جدید قایق کشی محبوبیت زیادی کسب کرده است.

ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک یکی از هیجان انگیز‌ترین رقابت‌ها که شاید افراد زیادی آن را تجربه کرده باشند، مسابقه طناب‌کشی است. 

ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک این مسابقه در ابتدا به عنوان یک بازی محلی شناخته می‌شد اما بعدها با افزایش طرفداران آن تبدیل به یکی مسابقه  شد و امروزه در سطح جهانی برگزار می‌شود. به این گونه که پس از یارکشی، چندنفر یک سر طناب، و تعدادی هم سر دیگر آن را گرفته می‌کشند تا جایی که یکی از گروه‌ها خسته شده و طناب را رها کند. 

ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک با این مقدمه به سراغ ورزش جدید دیگری می‌رویم که بی‌شباهت به طناب کشی نیست. با این تفاوت که به جای طناب این بار افراد با قایق و پارو به رقابت می‌پردازند. 

ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک شرکت‌کنندگان در دو گروه چند نفره، به طور همزمان شروع به پارو زدن می‌کنند. هرچه سرعت پارو زدن بیشتر باشد، شانس گذر از خط مرزی بیشتر خواهد بود.هر گروهی که مرز را رد کرد، به عنوان گروه برنده اعلام می‌شود.این مسابقه در نوع خود جذاب بوده و طرفداران زیادی دارد. 

ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک همانطور که در ویدئو نیز مشاهده می‌شود تماشاچیان با هیجان مسابقه را دنبال می‌کنند.

ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک


ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک yjc

ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک ورزش قایق کشی چیست؟ + فیلم-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 9 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی