یک ورزشکار کوبایی دست به رکورد شکنی عجیبی در زمینه وزنه برداری زده است.

ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک رکوردهای گینس روز به روز در حال افزایش و با تنوع بیشتر ثبت می شود رکوردهایی که افراد برای رسیدن به آن خیلی سعی و تلاش می کنند تا حتی یک صدم درصد از دیگری پیشی بگیرند.

ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک یک ورزشکار کوبایی هم جزء همین افراد است که برای ثبت نامش در کتاب های گینس به ترفند عجیبی متوسل شده است.

ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک او جز اولین کسانی است که در زیر آب وزنه زده است.این شخص بدون داشتن کپسول اکسیژن موفق شده این رکورد را بدست بیاورد.

ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک ثبت رکورد عجیب وزنه بردار کوبایی در زیر آب! + عکس-ایرناک در ادامه می توانید تصویری از این ورزشکار کوبایی را در زیر آب مشاهده نمایید.

رکوردار عجیب وزنه برداری زیر آب! +عکس

(0 رای)
بازدید : 51 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی