به تازگی جان سینا، یکی از مشهورترین ورزشکاران آمریکایی تصویری از بهداد سلیمی در مسابقات المپیک 2012 لندن منتشر و به قوی‌ترین مرد جهان ادای احترام کرده است.

پست جالب کشتی‌کج کار مشهور آمریکایی درباره بهداد سلیمی + عکس در ایرناک پست جالب کشتی‌کج کار مشهور آمریکایی درباره بهداد سلیمی + عکس در ایرناک رشته کشتی کج یا پرو رسلینگ یکی از رشته های ورزشی - هنری ایالات متحده آمریکا است. یکی از مشهورترین ورزشکاران این رشته " جان سینا " است که مدتی است در صفحه اینستاگرامی‌اش پست های غیرمرتبطی با خود منتشر می‌کند.

در یکی از پست های اخیری که سینا در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرده است، تصویری از بهداد سلیمی در مسابقات المپیک تابستانی 2012 لندن به چشم می‌خورد.

گویا جان سینا قصد داشته با این کار ادای احترامی به قوی‌ترین مرد جهان در سال 2012 انجام دهد. گفتنی است؛ بهداد سلیمی در المپیک 2012 لندن توانست مدال نقره حرکات یک‌ضرب و مدال طلای حرکات دو ضرب را بدست آورد و به قوی‌ترین مرد جهان تبدیل شود.

همچنین لازم به ذکر است که پس از ارسال این مطلب توسط جان سینا، کاربران ایرانی به صفحه اینستاگرام وی رفتند و با بیش از 110 هزار لایک و 7 هزار و 700 کامنت، تصویر بهداد سلیمی را به یکی از محبوب‌ترین پست های ارسالی توسط این ورزشکار آمریکایی تبدیل کردند.

در ادامه پست اینستاگرامی جان سینا را مشاهده می‌کنید :

 

ادای احترام کشتی‌کج کار مشهور آمریکایی به بهداد سلیمی


برگرفته از yjc

 

بازدید : 253 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی