با توجه به تغییراتی که در هیئت مدیره باشگاه سپاهان رخ داده است، احتمال کناره گیری قلعه نویی از هدایت تیم سپاهان بعد از دیدار با تیم سایپا به وجود آمده است.

احتمال خداحافظی امیر قلعه نویی

امیر قلعه نویی خداحافظی میکند؟ در ایرناک امیر قلعه نویی خداحافظی میکند؟ در ایرناک چند هفته پیش بود که بهرام سبحانی از مدیریت شرکت فولاد مبارکه کنار گذشته شد تا حمیدرضا عظیمیان به عنوان مدیر جدید شرکت بزرگ فولاد مبارکه مشغول به کار شود.

پس از این تغییر، محمود اسلامیان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه انتخاب شد، ولی دو روز پیش این چهره از حضور در سمت خود استعفا داد؛ استعفایی که هنوز دلایل آن به طور مشخص بیان نشده است.

در ادامه تغییرات باشگاه سپاهان امروز هم شاهد ادامه تغییرات در هیئت مدیره باشگاه سپاهان بودیم؛ که این تغییر البته عجیب ترین هم بود و بر اساس آن حسین کفعمی که پیش تر هم عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان بود، بار دیگر به این باشگاه بازگشت تا در نقش قدیمی به جای محسن طاهری مدیرعامل پیشین و عضو هیئت مدیره باشگاه ایفای نقش کند.

احتمال خداحافظی کردن امیر قلعه نویی

احتمال کناره گیری امیر قلعه نویی

با انتصاب مجدد کفعمی شنیده می شود که امیرقلعه نویی به شدت از این تصمیم گلایه دارد و قصد دارد پس از دیدار برابر سایپا که روز جمعه در نقش جهان برگزار می شود، از سمت خود کناره گیری کند.

هنوز روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه و همینطور روابط عمومی باشگاه سپاهان توضیحی در مورد تغییرات ایجاد شده در هیئت مدیره باشگاه ارائه نداده اند ولی با توجه به تصمیمی که امیرقلعه نویی گرفته به نظر می رسد باید هرچه سریعتر نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند تا تیم سپاهان که پس از چند فصل دوباره روی آرامش را دیده وارد بحران نشود.

سپاهان اکنون مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی است اما شنیده ها حکایت از این دارد که تصمیم قلعه نویی جدی است. حتی گفته می شود اگر فاصله بازی با سایپا نزدیک نبود، قلعه نویی امروز اصفهان را ترک می کرد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 16 آبان 1397
  • برگرفته از: افکارنیوز
بازدید : 868 بار
امیر قلعه نویی خداحافظی میکند؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی