رامین رضاییان، دفاع راست تیم ملی ایران در برنامه زنده تلویزیونی هنگامی که پدرش، عین الله رضاییان صحبت می کرد، بغض کرد و صحنه احساسی را رقم زد.

اشک رامین رضاییان در تلویزیون درآمد

احساساتی شدن رامین رضاییان در برنامه زنده + تصاویر در ایرناک احساساتی شدن رامین رضاییان در برنامه زنده + تصاویر در ایرناک رامین رضاییان بازیکن ملی پوش کشورمان که دربرنامه زنده فصل داغ فوتبال که همزمان از شبکه ورزش وشبکه سه سیما پخش شد حضورپیداکرد و درخصوص گذشته فوتبالی خود درشهر زادگاهش و همچنین ، پرسپولیس ، تیم ملی و دربلژیک صحبت کرد.

درادامه این برنامه عین الله رضائیان پدررامین رضاییان برروی خط برنامه زنده فصل داغ فوتبال آمد و از صداوسیما ودیگر رسانه ها در حمایت از رامین تقدیر کرد.

رامین رضاییان

اشک های رامین رضاییان هنگام صحبت های تلفنی پدرش

پدررامین رضاییان همچنین در ادامه صحبت هایش افزود:رامین برای رسیدن به این مقطع زحمایت زیادی کشید و غصه میخورد و همیشه من به رامین دلداری میدادم و از هر نظر از وی حمایت میکردم.

همچنین دراین برنامه و درادامه صحبت های پدرانه آقای رضاییان ، رامین تحت تاثیر قرار گرفت و اشک ریخت.

واکنش رضاییان به احتمال بازگشتش به پرسپولیس

رامین رضاییان مدافع تیم ملی در مورد جام جهانی و حذف ایران گفت:تیم ملی ایران لایق صعود از گروه بود ولی بدشانسی در بازی مقابل اسپانیا باعث این اتفاق شد و ما کنار رفتیم. یادم می آید روز قبل از بازی مقابل پرتغال با صداو سیما مصاحبه کردم و گفتم کاری می کنیم مردم کشورمان سرشان را بالا بگیرند و فکر می کنم چنین کاری کردیم. حالا همه فوتبال دوستان دنیا با احترام درباره فوتبال ایران صحبت می کنند.

رامین رضاییان

عکس العمل رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس

رضاییان در مورد وضعیت تیم باشگاهی اش و اینکه مقصد بعدی اش یک تیم اروپایی است یا ممکن است به پرسپولیس بازگردد، تأکید کرد:پرسپولیس که نه ولی به طور کلی نمی دانم و از آینده خبری ندارم. ما دو ماه وقت داریم تا در این باره تصمیم بگیریم. در حال حاضر می خواهم استراحت کنم، اما یقین بدانید در اوستند نخواهم ماند. البته من قرارداد دارم، اما تمام تلاشم را می کنم که به تیم بهتری بروم.


تاریخ : 97/04/14
بازدید : 3,167 بار
احساساتی شدن رامین رضاییان در برنامه زنده + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی