هواداران تیم استقلال تهران هم مانند هواداران تراکتورسازی تبریز پرچم کشور ژاپن را بالا بردند.

استقلالی ها هم پرچم ژاپن را بالا بردند

در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران روز یکشنبه تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.استقلالی ها هم پرچم ژاپن را بالا بردند + عکس در ایرناک استقلالی ها هم پرچم ژاپن را بالا بردند + عکس در ایرناک

در جریان این دیدار که حواشی زیادی هم داشت، هواداران تراکتورسازی پرچم کشور ژاپن را روی سکو های آزادی به اهتزاز درآودند. این اتفاق واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

مدیران و کادرفنی تراکتورسازی اعتقاد دارند باز کردن این پرچم توسط هوادارانشان به دلیل حمایت از سوگیتا بازیکن ژاپنی این تیم بوده است. از سوی دیگر پرسپولیسی ها هم معتقدند این مسئله به همان جریان پیش از بازی کاشیما در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مربوط می شود و دلیل آنها از بازکردن این پرچم حمایت از تیم کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا و دشمنی با پرسپولیس بوده است.

هواداران تیم استقلال پرچم ژاپن را بالا بردند

بالا بردن پرچم ژاپن توسط هواداران تیم استقلال تهران

در بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان در اهواز هم این اتفاق تکرار شد. دیداری که شاگردان شفر موفق شدند با یک گل حریف بحران زده خود را شکست دهند و کمی از بحران فاصله بگیرند. برخی از هواداران استقلال در جریان این بازی پرچم ژاپن را روی سکو های ورزشگاه غدیر اهواز بالا بردند و به نوعی از حرکت هواداران تبریزی در ورزشگاه آزادی تنها پس از یکی، دو ساعت پیروی کردند که البته این صحنه از دید عکاسان دور نماند و این لحظه شکار شد.

مدت ها است مسئولان، مدیران و پیشکسوتان فوتبالی و ورزشی کشور از بازی های باشگاهی در میادین بین المللی به عنوان بازی ملی نام می برند، ولی در خصوص این مسئله اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد و بسیاری معتقدند تیم رقیب در هر شرایطی رقیب محسوب می شود و بازی های بین المللی و داخلی هیچ تفاوتی در نگرش آنها نسبت به رقیب سنتی نخواهد داشت.

  • تاریخ: سه شنبه, 06 آذر 1397
  • برگرفته از: مشرق
بازدید : 2,067 بار
استقلالی ها هم پرچم ژاپن را بالا بردند + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی