علیرضا بیرانوند پرسپولیس دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس پس از مدتی استراحت به ترکیب تیمش بازگشت.

بازگشت علیرضا بیرانوند به ترکیب پرسپولیس

بازگشت بیرانوند به ترکیب پرسپولیس در ایرناک بازگشت بیرانوند به ترکیب پرسپولیس در ایرناک دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در تلاش است تا بتواند از این هفته به ترکیب اصلی سرخپوشان بازگردد، علیرضا بیرانوند که با توجه به حضور دیرهنگام در اردوی آماده سازی پرسپولیس بازی هفته اول لیگ برتر را از دست داد، اکنون در مرز آمادگی لازم برای حضور در جدال مقابل فولاد خوزستان قرار دارد.

شماره یک پرسپولیس که علیرغم پیشنهادات مناسب به ادامه همکاری با این تیم پاسخ مثبت داد تا تعهد خود را در این شرایط حساس به نمایش بگذارد، بعد از استراحت لازم و پشت سر گذاشتن تمرینات مدنظر کادرفنی آمادگی خود را برای حضوری ثابت در ترکیب اعلام کرده است.

 

علیرضا بیرانوند پرسپولیس

بازگشت علیرضا بیرانوند به تمرینات تیم پرسپولیس

با این حال باید دید با توجه به درخشش بوژیدار در بازی اول و بازی حساس خانگی مقابل فولاد خوزستان برانکو چه تصمیمی برای این بازی خواهد گرفت. بیرانوند که شماره یک پرسپولیس محسوب می شود، نمی خواهد بیش از این از فضای بازی ثابت دور بماند و اگر در این بازی هم فرصتی به او نرسد، تحت هر شرایطی از هفته سوم به ترکیب بازخواهد گشت.


تاریخ : 97/05/09

parsnews

بازدید : 1,671 بار
بازگشت بیرانوند به ترکیب پرسپولیس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی