یوسف تیموری و پوریا پورسرخ هنرمندان کشورمان که برای تماشای بازی های ایران در جام جهانی به روسیه سفر کرده بودند به کشورمان بازگشتند.

بازگشت یوسف تیموری و پوریا پورسرخ از روسیه

بعد از حذف ایران از رقابت های جام جهانی 2018 روسیه و بازگشت اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان ، هنرمندان و چهره های کشورمان که برای تماشای بازی های تیم ملی و حمایت از آنها به روسیه سفر کرده بودند به ایران بازگشتند.بازگشت هنرمندان از جام جهانی روسیه + تصاویر در ایرناک بازگشت هنرمندان از جام جهانی روسیه + تصاویر در ایرناک

یوسف تیموری ، پوریا پورسرخ ، خاطره اسدی ، لیندا کیانی ، پویا امینی و همسرش ، سامان احتشامی و همسرش ، سالار عقیلی و همسرش ، شهرام حقیقت دوست ، بهنام بانی و حامد برادران از جمله هنرمندانی بودند که برای حمایت از تیم ملی در بازی های جام جهانی به روسیه سفر کردند.

بازگشت یوسف تیموری و پوریا پورسرخ و هنرمندان از روسیه

یوسف تیموری و پوریا پورسرخ

یوسف تیموری و پوریا پورسرخ در راه بازگشت به ایران

یوسف تیموری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خداحافظ روسیه و سلام ایران عزیز، ما داریم بر میگردیم و به امید پیروزی تیم ملی ایران در مسابقات بعدی هر چند که بعنوان یک تیم عالی هنوز هم قهرمان بحساب میاد و پیروز خواهد ماند.

یوسف تیموری و پوریا پورسرخ

حمایت یوسف تیموری و پوریا پورسرخ از تیم ملی در روسیه

در ادامه چند تصویر جدید از هنرمندان و چهره های کشورمان در روسیه را در اختیارتان قرار میدهیم.

هنرمندان در روسیه

خاطره اسدی در کنار رضا یزدانی و سروش صحت

هنرمندان در روسیه

خاطره اسدی در کنار بهنام بانی و حامد برادران

شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست در روسیه

کاروان تیم ملی فوتبال ایران بعد از حذف از مسابقات جام جهانی 2018 روسیه ساعت 3:25 بامداد امروز چهارشنبه 6 تیر 1397 به تهران بازگشتند و با استقبال پرشوری از سوی مردم مواجه شدند.

تیم ملی فوتبال

بازگشت تیم ملی فوتبال کشورمان به ایران

بازیکنان تیم ملی کشورمان با یک پیروزی مقابل مراکش ، یک تساوی مقابل پرتغال و یک شکست مقابل اسپانیا و کسب 4 امتیاز در گروه مرگ جام جهانی سوم شدند.


تاریخ : 97/04/06
بازدید : 5,180 بار
بازگشت هنرمندان از جام جهانی روسیه + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی