برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس در قطر با نیکو کواچ سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ دیدار کرد.

دیدار برانکو با سرمربی بایرن مونیخ در قطر

پرسپولیسی ها این روزها در شرایطی اردوی خودشان را در قطر و کمپ اسپایر بر پا کرده اند که چند تیم مطرح اروپایی از جمله بایرن مونیخ هم در این کشور اردو زده است. صبح امروز و در حاشیه تمرین سرخپوشان برانکو ایوانکوویچ با نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ دیدار کرد و عکسی به یادگار گرفتند.دیدار برانکو با سرمربی بایرن مونیخ در قطر + عکس در ایرناک دیدار برانکو با سرمربی بایرن مونیخ در قطر + عکس در ایرناک

دیدار سرمربی پرسپولیس و سرمربی بایرن مونیخ

نیکو کواچ سرمربی جوان باواریا، از خانواده ای کروات است که در کشور آلمان به دنیا آمد. او البته اصالت خود را فراموش نکرد و برای تیم ملی کرواسی بازی کرد اما تمام عمر فوتبالی اش را در بوندس لیگا گذراند.

سرمربی بایرن مونیخ و سرمربی پرسپولیس

دیدار سرمربیان تیم های پرسپولیس و بایرن مونیخ با یکدیگر

کواچ حالا هدایت بایرن مونیخ را برعهده دارد و نسبت به روزهای ابتدایی حضورش در این تیم، اوضاع بهتری را اطراف بایرن می بیند. این مربی جوان، برای استفاده از تعطیلات زمستانی، بایرن مونیخ را به قطر کشانده تا در کمپ اسپایر، جلسات تمرینی خود را سپری کند.

در همین زمان، پرسپولیس نیز در قطر مشغول تمرین است. از این رو، در حاشیه تمرین صبح، برانکو ایوانکویچ بعد از مواجهه با هموطن خود نیکو کواچ، برای دقایقی با او احوالپرسی کرد و این عکس یادگاری نیز ثبت شد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 19 دی 1397
بازدید : 1,286 بار
دیدار برانکو با سرمربی بایرن مونیخ در قطر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...