پس از آسیب دیدگی امید عالیشاه که خودش جانشین نعمتی محروم شده بود، حال یک بازیکن جوان جانشین امید عالیشاه آسیب دیده برای برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا شده است.

جانشین عالیشاه در بازی فینال مشخص شد

دیدار برگشت فینال آسیا روز شنبه 19 آبان ماه در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز برگزار خواهد شد. شکست دور رفت مقابل کاشیما، عزم پرسپولیسی ها را جز کرده است که بتوانند هر طور شده با تمام قوا نتیجه دور رفت را جبران کنند و برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست یابند.جانشین عالیشاه در بازی فینال مشخص شد در ایرناک جانشین عالیشاه در بازی فینال مشخص شد در ایرناک

بعد از اخراج سیامک نعمتی در بازی رفت که با یک حرکت بچه گانه داور را مجبور به نشان دادن کارت قرمز کرد، دست برانکو برای دیدار برگشت را خالی تر از قبل کرد. سر انجام سرمربی پرسپولیس از امید عالیشاه به عنوان جانشین نعمتی در بازی برگشت نام برد. هواداران پرسپولیس و کادر فنی این تیم امیدوار بودند عالیشاه بتواند نمایش قابل قبولی را از خود ارائه کند و جای خالی سیامک نعمتی محروم را به خوبی پر کند اما در یک اتفاق عجیب این بازیکن در تمرینات روز گذشته دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شد.

جایگزین امید عالیشاه در بازی فینال آسیا 2018

مصدومیت امید عالیشاه در آستانه بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا

بعد از بررسی های انجام شده روی پای عالیشاه مشخص شد این بازیکن هم بازی برگشت را از دست داده نمی تواند سرخ پوشان را در این بازی همراهی کند.

جانشینان احتمالی عالیشاه در بازی روز شنبه مقابل کاشیما، آدام همتی جوان و احسان الوان زاده هستند که برانکو مجبور است به جای عالیشاه یکی از آنها را در تکیب قرار دهد.

  • تاریخ: جمعه, 18 آبان 1397
  • برگرفته از: ورزش 11
بازدید : 714 بار
جانشین عالیشاه در بازی فینال مشخص شد
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی