بازیکن پرسپولیس مورد حمله بی رحمانه سارقان قرار گرفت و این موضوع دچار آسیب دیدگی او شد.

بازیکن پرسپولیس مورد سرقت قرارگرفت

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس مورد حلمه سارقان قرار گرفت و دچار مصدومیت شد، مهدی شریفی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس امروز مورد حمله سارقان قرار گرفت و از ناحیه بینی دچار آسیب دیدگی شد.

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک بر این اساس این بازیکن نتوانست امروز به تمرین بپردازد. این سارقان با طراحی سناریوی از پیش تعیین شده، وی را متوقف و غافلگیر کردند. آنها با طراحی یک دعوا، پس از مضروب کردن شریفی قصد سرقت وسایل او را داشتند که در جریان این موضوع بازیکن پرسپولیس با ضربه ای که به صورتش وارد شد به شدت آسیب دید.

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک وی با دخالت مردمی که او را شناخته بودند توانست از این مهلکه رها شود، در حالیکه حتی فرصت باز کردن کمربند ایمنی خود را پیدا نکرده بود.

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک  

آسیب دیدگی مهدی شریفی

حمله سارقان به بازیکن پرسپولیس

اقدام شریفی پس از حمله سارقان

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک شریفی بعد از این حادثه و گزارش آن به پلیس در حالیکه از ناحیه بینی خونریزی داشت، راهی ورزشگاه کاظمی شد.

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک او پس از اقدامات پزشکی کادر پزشکی برای عکسبرداری از صورت و بینی خود راهی بیمارستان شد.

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک شریفی، مهاجم سابق تراکتورسازی و سپاهان با قراردادی دوساله به سرخ پوشان پیوسته است.

مهدی شریفی

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک مهدی شریفی (زادهٔ 25 مرداد 1371 در اصفهان) بازیکن فوتبال ایرانی است و در پرسپولیس در لیگ برتر بازی می کند، شریفی فوتبال خود را از آکادمی ذوب آهن اصفهان شروع کرد و تا نوجوانان در این تیم بود. پس از وقفه ای یک ساله، به تیم بزرگسالان سپاهان نوین پیوست و سپس در تیم امید سپاهان حضور پیدا کرد.

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک او در سال 1391 در تیم امید سپاهان، به عنوان آقای گل لیگ امیدهای کشور دست یافت، وی در سال 1391 به تیم بزرگسالان سپاهان پیوست.او اولین بازی رسمی خود را برای سپاهان در تاریخ 15 مرداد 1392 در هفتهٔ سوم لیگ برتر 93–1392 در بازی با گسترش فولاد تبریز که به عنوان بازیکن تعویضی توسط زلاتکو کرانچار به میدان فرستاده شده بود، به انجام رساند و موفق شد یک پاس گل بدهد.پس از آن، شریفی در بازی های بعدی بیشتر مورد استفاده گرفت تا اینکه به بازیکن ثابت سپاهان تبدیل شد.

مهدی شریفی بازیکن پرسپولیس

حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک مهدی شریفی در خرداد سال 1397 با پرسپولیس به توافق رسید تا فصل هجدهم لیگ برتر را با پیراهن سرخ پوشان به بازی خود ادامه دهد.


حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک حمله سارقان و جراحت دلخراش بازیکن پرسپولیس + عکس-ایرناک تاریخ : 97/05/10

(0 رای)
بازدید : 26 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی