علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس در اوایل بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا موقعیت ایده آلی به دست آورد که با بدشانسی از کف بازیکنان پرسپولیس در آمد.

جنجالی ترین صحنه پرسپولیس – کاشیما آنتلرز

جنجالی ترین صحنه پرسپولیس – کاشیما آنتلرز در ایرناک جنجالی ترین صحنه پرسپولیس – کاشیما آنتلرز در ایرناک پرسپولیس در دقایق ابتدایی توانست حریف را کاملا غافلگیر کند و چند موقعیت ایده آل نصیب خود کرد. در یکی از جنجالی ترین و حساس ترین صحنه ها، علی علیپور، مهاجم پرسپولیس در دقیقه 3 در محوطه جریمه موقعیت ایده آلی نصیب خود دید که ضربه اش با برخورد به مدافع کاشیما راهی کرنر شد.

ارسال بشار رسن از سمت راست بعد از عبور از سر گادوین منشا، در شش قدم نصیب علی علیپور شد و ضربه این بازیکن با برخورد به سر مدافع کاشیما راهی کرنر شد. بازیکنان پرسپولیس البته به شدت نسبت به این صحنه معترض بودند و در آن لحظه با هجوم به سمت داور چینی این بازی اعتقاد داشتند که توپ با برخورد به دست سئونگ جونگ هیون راهی کرنر شده است.

پرسپولیس و کاشیما

لحظه جنجالی و حساس بازی رفت لیگ قهرمانان آسیا

البته در صحنه آهسته و این تصاویر که امیر خیرخواه در استادیوم کاشیما ساکر ثبت کرده است، مشخص است که مدافع حریف با ضربه سر و حضور به موقع خود مانع از باز شدن دروازه تیمش شده است و یک موقعیت ایده آل را از شاگردان برانکو ایوانکوویچ گرفته است.

جنجالی ترین صحنه پرسپولیس

شوت حساس علی علیپور به سمت دروازه کاشیما

پرسپولیس – کاشیما آنتلرز

لحظه ای که توپ با دست بازیکن کاشیما برخورد کرد

مهاجم پرسپولیس

اعتراض شدید علی علیپور به خطای هند بازیکن کاشیما در محوطه جریمه

علی علیپور

اعتراض بازیکنان پرسپولیس به هند پنالتی بازیکن کاشیما

بازیکنان پرسپولیس

اعتراض های بی فایده بازیکنان پرسپولیس

  • تاریخ: شنبه, 12 آبان 1397
  • برگرفته از: ورزش سه
بازدید : 1,704 بار
جنجالی ترین صحنه پرسپولیس – کاشیما آنتلرز
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی