یکی از بازیکنان لیگ دسته یک به روش "اریک کانتونا و پاتریس اورا" با هوادار تیمش برخورد کرد.

حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک در جریان دیدار روز گذشته تیم های آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان، در چارچوب بازی های هفته دوازدهم لیگ دسته اول اتفاق عجیبی رخ داد که این امر می تواند شگفتی های موجود در این رقابت ها را تکمیل کند.

حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک ماجرا از این قرار است که میلاد رخشان، بازیکن تیم آلومینیوم‌ اراک پس از اینکه در دقیقه ۲۸ بازی به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد با یکی از هواداران معترض حاضر در ورزشگاه امام خمینی اراک درگیر شد و او را کتک زد.

حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک گفتنی است آلومینیوم در پایان با همین گل از میهمانش شکست خورد و به رده پانزدهم جدول لیگ دسته اول سقوط کرد.

حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت رخشان در این بازی فوتبال دوستان را به یاد درگیری اریک کانتونا کاپیتان اسبق منچستریونایتد انگلیس می اندازد که در جریان بازی با کریستال پالاس در سال ۱۹۹۵ پس از اخراج از زمین هوادار حریف را مورد ضرب و شتم قرار داد.

حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک همچنین پاتریس اورا، مدافع مارسی فرانسه هم هفته گذشته پیش از شروع بازی این تیم با ویتوریا گیمارش پرتغال با هوادار حریف درگیر شد که این‌امر اخراج او را دنبال داشت.

حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک البته تفاوت حرکت رخشان با این ۲ بازیکن فرانسوی این است که او به جای هوادار حریف، یکی از حامیان تیم خود را کتک زده است.

حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک حرکت جنجالی در لیگ یک-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 120 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی