باران کوثری ستاره سینمای ایران با انتشار عکسی از پدر خود، از آبی پوشان تیم استقلال در آستانه دربی 88 حمایت کرد.

حمایت سوپراستار زن سینمای ایران از آبی های استقلال

حمایت باران کوثری از آبی های استقلال + اینستاپست در ایرناک حمایت باران کوثری از آبی های استقلال + اینستاپست در ایرناک استقلال و پرسپولیس در دربی بزرگ فوتبال ایران روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دو تیم با داشتن هواداران پر شمار و بسیار متعصب از پر طرفدارترین تیم های آسیا به شمار می روند و حتی سوپر استارها و شخصیت های معروف نیز از طرفداران پر و پا قرص این تیم ها به حساب می آیند.

در این میان باران کوثری بازیگر مطرح و توانای سینمای ایران یکی از شخصیت هایی است که به دلیل حضور پدرش در تاج سابق و استقلال کنونی از طرفداران آبی پوشان به حساب می آید. باران کوثری با انتشار عکسی از پدرش در اینستاگرام یاد و خاطره حضور پدر خود در لباس آبی را زنده نگه داشته است.

حمایت باران کوثری از استقلال

پست اینستاگرامی باران کوثری برای حمایت از آبی ها استقلال

جهانگیر کوثری که در زمان حضور خود در راه آهن و تاج سابق ( استقلال کنونی ) هافبکی قدرتمند و توانا شناخته می شد لقب هافبک آهنین را به خود اختصاص داده بود. باران کوثری با گذاشتن این تصویر و انتشار متنی در زیر آن قدرت پدرش با لباس استقلال را به رخ اهالی فوتبال کشید و از حمایت های او قدر دانی کرد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 04 مهر 1397
بازدید : 1,693 بار
حمایت باران کوثری از آبی های استقلال + اینستاپست
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی