بعد از رضا قوچان نژاد، سردار آزمون نیز با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد.

خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی برای نامهربانی ها!

خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی + تصاویر در ایرناک خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی + تصاویر در ایرناک بعد از رضا قوچان نژاد، سردار آزمون نیز با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد. او نوشت:توی زندگی یه چیز هایی هست که حرف اول رو میزنه، با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده ای و توهین هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می کنم.

سردار آزمون

خداحافظی سردار آزمون در پیامی اینستاگرامی

 

سردار آزمون در پیامی اینستاگرامی از تیم ملی خداحافظی کرد

بعد از رضا قوچان نژاد، سردار آزمون نیز با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد.

آزمون در اینستاگرام خود نوشت:قهرمانی هر کشوری آرزوی تک تک بازیکنانش هست، همه تلاش من و هم تیمی هایم صعود و پیروزی تیم کشور عزیزمون بود، اما با تمام تلاش های بی دریغ ما و دعا های میلیون ها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.
بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم میبالم، متاسفانه با همه علاقه ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم

سردار آزمون

وداع سردار آزمون از تیم ملی

این برای یک جوان 23ساله که با سختی ها و مشقت های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود

توی زندگی یه چیز هایی هست که حرف اول رو میزنه، با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده ای و توهین هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می کنم.
بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اون ها رو مورد ارزیابی قرار ندیم، کسی چه میدونه که در پس خنده های من چه سختی های تلخی وجود داره؟
من برای سلامتی مادر علیرضا جهانبخش عزیزم که بیماری سختی رو پشت سر گذاشته و بهبودی حاصل شده آرزوی سلامتی دارم، تنها علیرضا بود که شاهد روز های غم انگیز و تلخ دوران بیماری مادرم بود، ممنون رفیق
ختم کلامم در تشکر از کیروش عزیز است، امیدوارم روزی تیم کشورم رو در قهرمانی جهان ببینم.
از تمامی رسانه ها هم بخاطر لحظه لحظه های با ما بودنشون سپاسگزارم و قدردان محبت های تک تک هموطنانم هستم
عشق فقط مادر
با ارزوی سلامتی برای همه مادرها

سردار آزمون

خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی

مراسم استقبال از سردار آزمون امروز در گنبدکاووس

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:با توجه به اینکه سردار آزمون یکی از سرمایه های اجتماعی شهرستان گنبدکاووس هستند و برای حفظ آن و الگو قرار دادن جوانان از وی، مراسم استقبال با شکوهی انجام می شود.

وی افزود:سردار آزمون در هر سه بازی کامل حضور داشته و یکی از ستاره های شهر گنبدکاووس است.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس بیان داشت:تمام هیئت های فوتبال شهرستان بالغ بر یک هزار نفر در رده سنی زیر14 سال را با لباس یکدست و هماهنگ برای استقبال مهیا کردند و سعی خواهیم کرد در کنار نشاط اجتماعی برنامه استقبال خوبی در شأن این بازیکن برگزار کنیم.

سردار آزمون

شاه ماهی هم از تیم ملی خداحافظی کرد

با اینکه استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس که زادگاه سردار آزمون است، خود را مهیای استقبالی باشکوه از تیم ملی فوتبال کشورمان کرده اما پست اینستاگرامی آزمون درخصوص خداحافظی از تیم ملی، خیلی از مردم این استان و فوتبال دوستان را شوکه کرده است.

سردار آزمون دلیل خداحافظی اش را توهین و انتقادهای برخی ها از او عنوان کرده و مدعی شده که به دلیل بیماری مادرش دیگر نمی تواند این مسائل را تحمل کند


تاریخ : 97/04/07
بازدید : 2,177 بار
خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی