سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از شکست سنگین تیمش در برابر بارسلونا با بازیکنان تیمش خداحافظی کرد.

خداحافظی سرمربی رئال مادرید با بازیکنان

رئال مادرید در هفته دهم رقابت های لالیگا در ال کلاسیکو به مصاف بارسلونا رفت. رئال نمایش ناامید کننده ای از خود نشان داد و با نتیجه دور از انتظار 5 بر یک تن به شکست داد.خداحافظی سرمربی رئال مادرید با بازیکنان پس از شکست سنگین در ایرناک خداحافظی سرمربی رئال مادرید با بازیکنان پس از شکست سنگین در ایرناک

به نظر می رسد که جدایی لوپتگی با این شکست سنگین از رئال قطعی شده این درحالی است که تنها 4 ماه از حضور او در کهکشانی ها می گذرد.

روزنامه مارکا اسپانیا نوشت که بعد از بازی لوپتگی سرمربی رئال مادرید با بازیکنان تیمش خداحافظی کرد و به نظر می رسد که خود این مربی هم اطمینان دارد که دیگر جایی در کهکشانی ها ندارد.

سرمربی تیم رئال مادرید با بازیکنانش خداحافظی کرد

خداحافظی سرمربی تیم رئال مادرید بعد از شکست سنگین مقابل بارسلونا

رسانه های اسپانیایی از آنتونیو کونته به عنوان گزینه اصلی جایگزینی این مربی اسپانیایی سخن به میان می آورند.

رئال با هدایت لوپتگی در 5 بازی اخیر خود چهار شکست و تنها یک تساوی را به دست آورده و طبیعی است که باید منتظر تغییر در کادر فنی این تیم بود.

رئال همچنان در حسرت 100 برد الکلاسیکو

رئالی ها 99 بار بارسلونا را شکست داده اند و از 2 سال قبل به دنبال برد شماره 100 هستند.

دیدار تیم های رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ با پیروزی 5 گله شاگردان ارنستو والورده به پایان رسید. این صد و سیزدهمین برد بارسایی ها در الکلاسیکو بود و در شرایطی به دست آمد که کهکشانی ها از سال 2016 به دنبال صدمین برد خود هستند.

آن ها در لالیگا 72 بار بارسلونا را مغلوب کردند، در کوپا دل ری به 12 برد رسیدند، در سوپرجام اسپانیا 8 بار پیروز شدند و در لیگ قهرمانان به 3 برد دست یافتند تا در مجموع با 99 پیروزی، تعداد برد کمتری در این دیدار سنتی داشته باشند.

باخت رئال مقابل بارسا

تیم رئال مادرید در حسرت 100 برد در الکلاسیکو

اما علی رغم کمتر بودن تعداد بردها، رئالی ها صاحب پرگل ترین پیروزی تاریخ الکلاسیکو هستند. آن ها در ژوئن 1943 با نتیجه عجیب و غریب 11-1 بارسلونا را در چارچوب کوپادل ری شکست دادند. همچنین رئالی ها یک بار در سال 1935 با هشت گل آبی اناری ها را مبازات کردند.

آخرین پیروزی سفیدپوشان مادریدی در لالیگا مقابل بارسا به آپریل 2016 باز می گردد؛ جایی که شاگردان زیدان با گل های رونالدو و بنزما بارسلونا را بردند و از آن زمان در 5 بازی بعدی مغلوب شدند. رئالی ها فصل گذشته هم موفق شدند در بازی سوپرکاپ دو بار بارسلونا را شکست دهند.

  • تاریخ: دوشنبه, 07 آبان 1397
  • برگرفته از: varzesh3
بازدید : 978 بار
خداحافظی سرمربی رئال مادرید با بازیکنان پس از شکست سنگین
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی