ویدئوی خوشحالی عجیب یکی از طرفداران دو آتیشه انگلیس در خیابان های روسیه خبرساز شد.

شادی خطرناک جوان انگلیسی پس از برد انگلیس 

خوشحالی عجیب یک طرفدار فوتبال پس از برد انگلیس! + فیلم در ایرناک خوشحالی عجیب یک طرفدار فوتبال پس از برد انگلیس! + فیلم در ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است خوشحالی خطرناک یکی از طرفداران دو آتیشه تیم ملی فوتبال انگلیس را در یکی از خیابان های این کشور به تصویر می کشد.

در ابتدای این ویدئو دیده می شود عده ای از طرفدران فوتبال ابتدا راه را بر یک خودروی در حال عبور می بندند. راننده که تلاش می کند از میان جمعیت راهش را باز کند ناگهان با چالشی دیگر روبرو می شود. یک پسر جوان در عملی خطرناک روی کاپوت جلوی این خودرو  می پرد و راننده خودرو که از عمل عجیب این جوان متعجب شده بود با طی مسافتی کوتاه ترمز می کند و این جوان از روی کاپوت به کف خیابان سقوط می کند.

این اتفاق در یکی از خیابان های شهر " پلی موث" انگلیس رخ داد. ظاهرا در این حادثه به این طرفدار آسیبی وارد نشد و او پس از برخاستن از زمین به سایر طرفداران ملحق شد. گفتنی است؛ این جوان به همراه تعدادی زیادی از طرفداران تیم ملی فوتبال انگلیس پس از برد این کشور مقابل تونس برای جشن و پایکوبی به خیابان آمده بودند.


تاریخ : 97/03/30
بازدید : 1,858 بار
خوشحالی عجیب یک طرفدار فوتبال پس از برد انگلیس! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی