سروش رفیعی که قصد داشت سوار اتوبوس باشگاه پرسپولیس شود اما با ممانعت ماموران مواجه شد.

ماجرای درگیری سروش رفیعی با ماموران یگان ویژه !

ماموران یگان ویژه ورزشگاه تختی از سوار شدن سروش رفیعی بازیکن پرسپولیس به اتوبوس این تیم جلوگیری کردند.درگیری سروش رفیعی با یک ماموران! در ایرناک درگیری سروش رفیعی با یک ماموران! در ایرناک

دیدار تیم های سایپا و پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این دیدار سروش رفیعی که پس از فسخ قرارداد با فولاد به جمع بازیکنان پرسپولیس اضافه شده تا خودش را برای نیم فصل دوم آماده کند، در ورزشگاه تختی حضور داشت و در جایگاه ویژه دیدار پرسپولیس مقابل سایپا را از نزدیک دید.

درگیری سروش رفیعی با مامورانی که او را نشناختند

ماجرای درگیری سروش رفیعی با ماموران در ورزشگاه تختی

او پس از بازی قصد داشت تا به جمع بازیکنان دیگر پرسپولیس بپیوندد و با اتوبوس این تیم ورزشگاه تختی را ترک کند اما هنگامی که او قصد ورود به تونل این ورزشگاه را داشت با ممانعت ماموران یگان ویژه روبرو شد. این ماموران سروش رفیعی که لباس شخصی بر تن داشت را نشناختند تا باعث ناراحتی بازیکن پرسپولیس هم بشوند به همین خاطر رفیعی از شدت ناراحتی در آستانه درگیر شدن با این ماموران بود که با دخالت دوستانش این ماجرا ختم به خیر شد. در نهایت هم سروش رفیعی با اتومبیل دوستانش ورزشگاه تختی را ترک کرد.

  • تاریخ: یکشنبه, 06 آبان 1397
  • برگرفته از: شریان نیوز
بازدید : 1,814 بار
درگیری سروش رفیعی با یک ماموران!
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی