زلاتان ابراهیموویچ در صفحه اینستاگرامش مطلبی در مورد پیش بینی آینده منتشر کرد.

زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک زلاتان ابراهيموويچ ستاره سوئدی منچستر يونايتد در صفحه اینستاگرامش، تصویری از خودش در زمان بزرگسالی و کودکی را منتشر کرد و توضیح کوتاهی درمورد پیش بینی آینده ارائه داد.

زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک گفتنی است؛ زلاتان تا سال ۲۰۱۶ برای تیم فوتبال پاریس سن ژرمن در لیگ فوتبال فرانسه موسوم به لوشامپیونه و همچنین تیم ملی فوتبال سوئد بازی کرد. در ۲۸ ژولای ۲۰۰۹، نام ابراهیموویچ در بین ۵ بازیکن برتر فصل ۲۰۰۹–۲۰۰۸ قرار گرفته بود. بعد از جدایی از آث میلان و پیوستن به تیم فوتبال پاریس سن ژرمن پردرآمدترین بازیکن لیگ فوتبال فرانسه شد و  در ژوئیه ۲۰۱۶ به منچستر یونایتد پیوست.

زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک زلاتان ابراهیموویچ در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک زلاتان ابراهیموویچ از کودکی آینده اش را پیش بینی کرده بود + عکس-ایرناک "من آينده را می ديدم." 

 زلاتان اينگونه آينده را پيش بيني مي کرد! +عکس

(0 رای)
بازدید : 89 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی