کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار جدولی، سهمیه لیگ های مختلف قاره کهن برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا در سال های 2019 و 2020 را اعلام کرد.

سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد

سهمیه باشگاه های ایران برای شرکت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تغییر نکرد.سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد + جدول در ایرناک سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد + جدول در ایرناک

کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار جدولی، سهمیه لیگ های مختلف قاره کهن برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا در سال های 2019 و 2020 را اعلام کرد که بر این اساس سهمیه لیگ برتر ایران همچنان 2+2 است، به عبارت دیگر دو تیم به صورت مستقیم به مرحله گروهی راه می یابند و دو تیم دیگر وارد پلی آف می شوند.

از منطقه غرب آسیا، لیگ ستارگان قطر هم دیگر لیگی است که سهمیه هایی مشابه به لیگ برتر ایران دارد و این در حالیست که لیگ های امارات و عربستان سعودی هر کدام دارای سه سهمیه حضور مستقیم در مرحله گروهی و یک سهمیه حضور در پلی آف دارند.

لیگ قهرمانان آسیا

 

در منطقه شرق نیز لیگ های کره جنوبی و چین دارای سه سهمیه مستقیم درمرحله گروهی و یک سهمیه حضور در پلی آف دارند و لیگ های ژاپن و استرالیا 2 نماینده را مستقیماً به مرحله گروهی و دو نماینده دیگرشان را به پلی آف می فرستند.

جدول توزیع سهمیه های لیگ قهرمانان آسیا در سال های 2019 و 2020 به شرح زیر است:

لیگ قهرمانان آسیا 2020

  • تاریخ: دوشنبه, 06 خرداد 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 593 بار
سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد + جدول
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,810