رامین رضاییان در بازی بامداد امروز با سوتی عجیب خود باعث شکست تیمش شد.

سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک رامین رضاییان در بازی بامداد امروز (شنبه 96/09/25) با سوتی عجیب خود باعث شکست تیمش شد؛ در این دیدار تیم های موسکرون و اوستنده برابر هم صف‌آرایی کردند که میزبان با تک گل سلیم و روی پاس به عقب اشتباه رضاییان، به پیروزی رسید.

سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک رضاییان در بازی شب گذشته به علت اشتباه عجیبیش  تعویض شود.

سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک در جدول ژوپیر، لیگ بلژیک یاران رضاییان با 19 امتیاز در رتبه دوازدهم قرار گرفته است.

سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم لیگ بلژیک، تیم شارلو با در اختیار داشتن کاوه رضایی به مصاف خنک (K.R.C. Genk) خواهد رفت.

سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک در ادامه فیلم سوتی رامین رضاییان را می بینید:

سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک


سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک سوتی وحشتناک رامین رضائیان و شکست تیمش از حریف + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 163 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی