مدیران استقلال اشتباهی را که در باره کاوه رضایی داشتند باز هم تکرار کردند و این تکرار اشتباه باعث می شود تا آنها امروز کاری سخت و دشوار برای حفظ شاکله اصلی فصل گذشته خود داشته باشند.

اپیدمی تازه ای که بلای جان استقلال و مدیریت آن شد

استقلالی ها هنوز یادگار ناخوش نحوه جدایی کاوه رضایی را از تیمشان فراموش نکرده اند که برخی از بازیکنان این تیم به دلیل قراردادهای نه چندان محکمی که دارند در آستانه جدایی قرار گرفته اند.شرایط دشوار استقلال در نقل و انتقالات + تصاویر در ایرناک شرایط دشوار استقلال در نقل و انتقالات + تصاویر در ایرناک

در حالی که مدیران استقلال سرگرم کلنجار رفتن با تیام و مدیربرنامه های ایرانی او هستند و هنوز تلاش ها برای راضی کردن این دو سمت تداوم قرارداد نتیجه نداشته، جدایی امید نورافکن از این تیم تاحدودی جدی شد و حالا صحبت از جدایی سید مجید حسینی هم جدی تر از قبل به گوش می رسد و این در حالی است که برخی از مهره های کلیدی این تیم مثل امید ابراهیمی ، سرور جباروف ، فرشید باقری و وریا غفوری هم فاقد قرارداد هستند و خطر دوری آنها نیز تهدیدی برای ریاست باشگاه استقلال تلقی می شود.

استقلال

قراردادهای کوتاه مدت بازیکنان استقلال

«قراردادهای یکساله و کوتاه مدت» اپیدمی تازه ای که بلای جان استقلال و ریاست آن شده است. کاوه رضایی با استفاده از همین حربه بدون حتی یک خداحافظی ساده از استقلال جدا شد و آنها وقتی فهمیدند دیگر او را در اختیار ندارند که عکس خود را در بلژیک و با پیراهن شارلوا چاپ کرد.

در بدو ورود مامه تیام به استقلال صحبت از قرارداد یک و نیم ساله با او مطرح شد اما هرچه او بیشتر گل زد و بیشتر درخشید، زمزمه های جدایی اش از این تیم جدی تر شد تا جایی که به نظر می رسد تیام دست نیافتنی تر از همیشه برای آبی ها شده باشد. مدیران استقلال هنوز پرونده تیام را جمع نکرده باید به فکر راضی کردن نورافکن و حسینی باشند و شاید این قصه در مورد غفوری، ابراهیمی و حتی باقری و سید حسین حسینی هم تکرار شود. بهرحال این بازیکنان با آبی پوشان قرارداد ندارند.

استقلال

کار سخت استقلال در نقل و انتقالات

ابتدای فصل نقل و انتقالات گذشته هم نفراتی مثل نورافکن، ابراهیمی و مجید حسینی با آبی پوشان قرارداد نداشتند و جبارف هم با قراردادی نصفه و نیمه در حالت بلاتکلیف بود. در آن ایام مدیریت استقلال وقت زیادی برای صرف انعقاد قرارداد بازیکنان کرد و خیلی از قراردادها شبانه و نیمه شب منعقد شد. گرچه آن زمان رضایتمندی خاصی بین هواداران استقلال بابت تمدید قرارداد با بازیکنان قدیم و عقد قرارداد با نفرات جدید ایجاد شده بود، اما یکساله بودن این قراردادها مشکلی بود که می توانست در آینده اثراتش را نشان بدهد؛ آینده ای که از راه رسیده است و حالا مدیران این مجموعه با انبوهی از قراردادهای تمام شده مواجه هستند.

گرچه مدیران این باشگاه و مسئولین قرارداد وقت و انرژی زیادی برای جمع و جور کردن تیم صرف کردند، اما این وقت و انرژی برای عقد قراردادهای کامل و قوی کافی نبود و قراردادها ضعیف عقد و تمدید شد. در واقع مدیران استقلال فاقد تجربه لازم بودند تا پیش بینی سختی تمدید قرارداد بازیکنانی مثل نورافکن و حسینی را در آینده داشته باشند.

استقلال

جدایی بازیکنان استقلال

آنها اشتباهی را که در باره کاوه رضایی داشتند باز هم تکرار کردند و این تکرار اشتباه باعث می شود تا آنها امروز کاری سخت و دشوار برای حفظ شاکله اصلی فصل گذشته خود داشته باشند.

باز شدن دروازه لیگ های نه چندان معتبر اروپایی به روی بازیکنان ایرانی و رویای حضور در فوتبال اروپا مانع سختی برای حفظ بازیکنان جوان این تیم است. گرفتن پیشنهاد از لیگ های بلژیک، یونان و امثالهم راحت تر از پیدا کردن تیم در لیگ برتر برای خیلی از بازیکنان شده است و این نکته ای است که مدیران استقلال فصل قبل و به هنگام عقد قراردادها در نظر نگرفتند تا این قراردادهای کوتاه مدت بلای جان این فصل خودشان باشد.

استقلال

تهدیدی برای مدیریت باشگاه استقلال

مهاجم سنگالی به استقلالی ها پاسخ منفی می دهد؟

استقلال بعد از پیشنهادات متعدد و رقم های نجومی که برای جذب تیام از سوی تیمهای کویتی و عربستانی مطرح شد، حالا در انتظار پاسخ نهایی از این بازیکن است.

با اتمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، بازار داغ شایعات در خصوص آخرین وضعیت مامه بابا تیام مهاجم سنگالی استقلال شروع شد. تیام فصل فوق العاده ای را با استقلال پشت سر گذاشت و توانست از همان بازی اول، برای استقلال گلزنی کند و جایگاه ویژه ای در ترکیب اصلی تیم و در میان هواداران استقلال برای خود به دست بیاورد.

مامه تیام

عاقبت قرارداد تیام با استقلال

*الهلال مشتری جدی با وجود اعلام پیشنهاد الهلال به تیام، بعد از اتمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، زمانی که این بازیکن قصد خروج از کشور را داشت، گمانه زنی های بسیاری شکل گرفت مبنی بر اینکه این بازیکن با پیشنهادی نجومی از سوی حریف مرحله گروهی استقلال روبرو شده است.

الهلال عربستان که ید طولایی در خرید بازیکنان خارجی با رقم های نجومی دارد، این بار هم خواستار مذاکره و عقد قرارداد با مهاجم کاربلد استقلالی ها شد. گفته شد که این باشگاه عربستانی با رقمی معادل 3 میلیون دلار خواستار جذب تیام شده است.

استقلال

پاسخ تیام به استقلالی ها

اما درست بعد از خروج تیام از ایران بود که خبر آمد این بازیکن برای انجام مذاکره با تیم الکویت راهی کویت شده است. اتفاقی که استقلالی های امیدوار به تمدید قرارداد با وی را نگران کرد تا افتخاری و توفیقی طی تماسهایی با مدیر برنامه این بازیکن خواستار انجام مذاکرات جدی تر و سریع برای تمدید قرارداد با این بازیکن شوند. البته گفته شد که پافشاری مدیران استقلال برای ممانعت از ادامه مذاکرات تیام با باشگاه کویتی باعث شد تا ظاهرا باشگاه الکویت در جذب تیام ناکام بماند.


تاریخ : 97/03/09

mehr

بازدید : 3,013 بار
شرایط دشوار استقلال در نقل و انتقالات + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی