یک تحلیلگر سنگین وزن فوتبال هنگام گزارش زنده بازی در استودیو صندلی اش شکست و به زمین افتاد.

شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک برخی اوقات اضافه وزن می تواند بسیار دردسر ساز باشد،اگر بخواهیم مثالی برای این موضوع بیاوریم می توان به اتفاقی که اخیرا برای یک تحلیلگر فوتبال پیش آمد، اشاره کرد.

شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک فاسیلی اوتکین تحلیلگر 45 ساله روس فوتبال ، صندلی اش حین گزارش زنده بازی به خاطر وزن زیاد او شکست. فاسیلی اوتکین نقش زمین شد و به همان حالت باقی ماند تا اینکه یکی از همکارانش به کمک او آمد تا توانست مجددا روی پای خود بایستد.

شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک این گزارشگر پس از وقوع حادثه اعتراف کرد که در دوران تحصیل نیز 15 صندلی به خاطر وزن زیاد او در مدارس شکسته است وی همچنین بیان کرد که صندلی زیر پایش برای نهایتا وزن 100 کیلوگرم طراحی شده در حالی وزن او بیش از 150 کیلوگرم است.

شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک


شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک شکستن صندلی کارشناس فوتبال در برنامه زنده! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 182 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی