عکسی قدیمی از وینفرید شفر سرمربی استقلال تهران در کنار الیور کان دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال آلمان مشاهده می‌کنید.

وینفرید شفر بازیکن سابق و مربی فوتبال آلمانی است. او در تیم‌هایی مانند بروسیا مونشن‌گلادباخ، کیکرز اوفنباخ، کارلسروهه و بروسیا مونشن‌گلادباخ تجربه‌ی بازی دارد. او از سال 1982 وارد عرصه‌ی مربیگری شد و هدایت تیم‌هایی مانند بروسیا مونشن‌گلادباخ، بروسیا مونشن‌گلادباخ، کارلسروهه، اشتوتگارت، تنیس بروسیا برلین، کامرون، الاهلی امارات، العین، باکو، تایلند و جامائیکا را بر عهده داشت. شفر همچنین در سال ۲۰۱۷ پس از استعفای علیرضا منصوریان سرمربیگری تیم استقلال تهران را برعهده گرفت.عکس قدیمی شفر در کنار الیور کان در ایرناک عکس قدیمی شفر در کنار الیور کان در ایرناک

الیور کان کاپیتان و بازیکن پیشین تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ است. کان یکی از بهترین دروازه‌بانان تاریخ فوتبال جهان است؛ و به عقیدهٔ بعضی از کارشناسان او برترین دروازه‌بان تاریخ است. وی که هوادارن او لقب King یا سلطان را به او داده‌اند تنها دروازه‌بانی است که به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی را از آن خود کرده‌است.

در ادامه عکسی قدیمی از شفر و الیور کان مشاهده می‌کنید. در این عکس که مربوط است به فصل 94_1993 بوندسلیگا، الیور کان جایزه‌ی بهترین دروازه‌بان فصل را از شفر دریافت می‌کند.

عکس قدیمی شفر در کنار الیور کان در ایرناک

بازدید : 2,683 بار
عکس قدیمی شفر در کنار الیور کان
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی