شاید تاکنون این تصور برایتان به وجود آمده باشد که بازی فوتبال در فضا چگونه است؟ دو فضانورد روسی با انتشار یک ویدئو به این پرسش پاسخ داده اند.

ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک کهکشهان ها، سیارات و به طور کلی فضا، دنیایی بسیار پیچیده است که با تفکر به آن هزار و یک سوال بی جواب در ذهنمان نقش می بندد.

ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک اینکه در آنجا چه می گذرد؟ موجودات بیگانه و فرازمینی حقیقت دارند یا اینکه هرآنچه در این زمینه شنیده ایم شایعه ای بیش نیست؟ و یک کهکشان معمای لاینحل دیگر که جز با تحقیقات توسط کارشناسان و در شرایطی خاص حل شدنشان ممکن نخواهد بود.

ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک یکی از پرسش هایی که شاید تا به حال به ذهنتان خطور کرده باشد این است که بازی فوتبال در فضای چگونه خواهد بود ؟ممکن است هر کدام از ما درباره این موضوع تصوری متفاوت داشته باشیم اما با تماشای ویدئوی زیر که دو فضانورد روس را در حال انجام این کار به تصویر کشیده جوابمان را می گیرم.

ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک جالب اینجاست پایگاه خبری "روسکسموس" روسیه در حالی این ویدئو را منتشر کرده که تعداد بسیاری از علاقمندان به فوتبال برای فرا رسیدن مسابقات قریب الوقوع جام جهانی لحظه شماری می کنند.

ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک ویدئویی جالب و دیدنی فوتبال بازی فضانوردان!-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 29 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی