رویارویی نماینده های ایران و ژاپن در فینال لیگ قهرمانان دومین تقابل دو کشور در فینال بزرگ ترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن را رقم خواهد زد.

 پرسپولیس – کاشیما؛ دومین فینال ایرانی – ژاپنی ACL

تاریخ و ساعت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 در ایرناک تاریخ و ساعت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 در ایرناک زمان دقیق فینال لیگ قهرمانان آسیا که بین تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن برگزار می‌شود، مشخص شد.

بازی رفت این دو تیم روز ۱۲ آبان در ژاپن و از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود. بازی برگشت هم از ساعت ۱۸ به وقت ایران در روز ۱۹ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

پرسپولیس ایران در شرایطی با شایستگی توانست جواز صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2018 را دریافت کند که برای بوسه بر جام قهرمانی باید مقابل حریفی از ژاپن قرار بگیرد تا این تقابل دومین رویارویی فوتبال باشگاهی غول های فوتبال قاره کهن در فینال را رقم بزند.

11 سال بعد از تقابل اوراواردز با سپاهان در فینال فصل 2007 که به میزبانی توکیو برگزار شد تا شاگردان لوکا بوناچیچ کروات با وجود شایستگی های فراوان مغلوب میزبان ژاپنی شوند تا دست شان از جام کوتاه بماند حالا پرسپولیس ایران با یک مربی کروات دیگر جواز صعود به فینال را دریافت کرده است تا دومین تقابل فوتبال باشگاهی دو کشور در فینال ACL رقم بخورد.

سامورایی ها که برای دومین سال متوالی یک نماینده در فینال بزرگ ترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن دارند در روزهای منتهی به جام ملت های آسیا از تقابل نماینده های سرشناس ایران و ژاپن در فینال لیگ قهرمانان به عنوان پیش درآمدی در جنگ حیثیتی فوتبال ملی دو کشور در تاج گذاری پیش رو نام بردند و مدعی شدند این تقابل می تواند از نظر روحی روانی تاثیر فراوانی در عملکرد تیم های ملی دو کشور در جام ملت های آسیا 2019 داشته باشد.

برانکو ایوانکوویچ مرد محبوب این روزهای نیمکت پرسپولیس در شرایطی با شاگردانش راهی فینال لیگ قهرمانان می شود که در کنار تمام اهداف خود برای رسیدن به معتبرترین جام قهرمانی آسیا نیم نگاهی نیز به گرفتن انتقام نیمه کاره هموطنش لوکا بوناچیچ بعد از یک دهه از ژاپنی هاست. انتقامی که می تواند طعم قهرمانی آسیا را برای پروفسور داشته باشد.

  • تاریخ: شنبه, 05 آبان 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 2,045 بار
تاریخ و ساعت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی