با توجه به اینکه محمد نادری بازیکن باشگاه کورتریک بلژیک است، برانکو خواسته وضعیت او نیز برای فصل آینده مشخص شود. مهمتر از همه اینکه برانکو به دنبال تقویت خط دفاع و حمله تیمش است.

لیست جدید بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید

با توجه به اینکه محمد نادری بازیکن باشگاه کورتریک بلژیک است، برانکو خواسته وضعیت او نیز برای فصل آینده مشخص شود. مهمتر از همه اینکه برانکو به دنبال تقویت خط دفاع و حمله تیمش است.لیست جدید بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید در ایرناک لیست جدید بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید در ایرناک

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار حفظ شاکله تیمش شد که همین موضوع نشان می دهد او قصد ماندن در پرسپولیس را دارد.

حضور برانکو ایوانکوویچ در باشگاه و نشست او با ایرج عرب که روز گذشته (روز سه شنبه) اتفاق افتاد باعث شد گمانه زنی های زیادی در مورد لیست ورود و خروج پرسپولیس در پایان فصل مطرح شود در حالی که برانکو در این نشست تاکید بر حفظ شاکله تیمش کرد.

در صحبت هایی که برانکو در این زمینه با مدیریت باشگاه پرسپولیس داشته درخواست کرده که حتی قرارداد نفراتی که رو به اتمام و به نوعی مشروط است نیز قطعی و تمدید شود تا بعد از اتمام لیگ در یک فرصت مناسب برای فصل آینده آماده شوند.

در این بین بازیکنانی هستند که خودشان تمایل چندانی برای ماندن در پرسپولیس ندارند و به نوعی از نیمکت نشینی خسته اند و احتمال اینکه این بازیکنان در پایان فصل از جمع سرخپوشان جدا شوند زیاد است. با توجه به اینکه محمد نادری بازیکن باشگاه کورتریک بلژیک است، برانکو خواسته وضعیت او نیز برای فصل آینده مشخص شود. مهمتر از همه اینکه برانکو به دنبال تقویت خط دفاع و حمله تیمش است و به زودی بازیکنان مدنظرش برای این دو پست را به باشگاه پرسپولیس اعلام خواهد کرد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: تابناک
بازدید : 98 بار
لیست جدید بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی