بازیکن فوتبالی باشگاه ایرلندی به طور عمدی خودش به مرگ زد تا بازی متوقف شود و تیمش نجات یابد.

باشگاه فوتبال ایرلندی با تقلب بازیکن را فوت شده اعلام کرد تا بازی را متوقف کند.

یک باشگاه فوتبال آماتور در ایرلند اخیرا برای تظاهر کردن به مرگ یکی از بازیکنان خود به منظور به تعویق انداختن یک مسابقه مورد حمله شدید قرار گرفته اند. چنانچه در این بخش از سرگرمی ایرناک می خوانید "بالیبرک اف سی" قرار بود در روز شنبه گذشته در لیک لینستر ایرلند در آرکلو تاون ایلند بازی کنند، اما این مسابقه پس از اعلام این که یکی از بازیکنان خارجی باشگاه به نام "فرناندو نونو لا فونته" اسپانیایی در حادثه وحشتناک خودرو کشته شده است، لغو شد.مرگ صوری فوتبالیست برای توقف بازی! در ایرناک مرگ صوری فوتبالیست برای توقف بازی! در ایرناک

کل لیگ از این خبر مبهوت شدند، چند دقیقه سکوت پیش از شروع همه بازی های دیگر برگزار می شد، بازیکنان بند مشکی به یاد لا فونته بسته بودند، و برخی از تیم ها حتی همدردی خود را در رسانه های اجتماعی ابراز کردند اما ضربه مرگ بازیکن در مقایسه با شوک بعدی اش عجیب بود، او واقعا نمرده بود، بلکه به اسپانیا سفر کرده بود.

ماجرای جعلی مرگ بازیکنی در وسط بازی فوتبال

مقامات اتحادیه لیگ بازی "بالیبرک" و "آرکلو تاون" را به تعویق انداخته بوند، اما طولی نکشید که متوجه شدند مرگ فرناندو نونو لا فونته یک حقه بوده است . این دروغ وقتی پخش شد که لیگ با باشگاه لا فونته تماس گرفت تا ببیند آیا کاری وجود دارد که بتواند که برایشان انجام دهد و به آن ها کمک کند و اگر مقدور است با خانواده اش تماس بگیرند تا همدردی خود را ابراز کنند. اما واکنش های بالیبرک اف سی همه را بسیار مشکوک کرد.

دیوید موران، رئیس اتحادیه اروپا، به روزنامه تایمز ایرلند گفت:" زمانی که ما دوشنبه پی گیری کردیم تا ببینیم آیا کاری می توانیم انجام دهیم، فهمیدیم همه چیز مشکوک است. آن ها گفتند که جسدش به اسپانیا برگشته که واقعا گفته نشده بود و انجام نشده بود." "ما یک تماس تلفنی گرفتیم تا ببینیم واقعا جسد او به اسپانیا فرستاده شده یا خیر، و این زمانی است که زنگ هشدار به صدا در آمد.

مرگ جعلی بازیکن فوتبال

ماجرای بازیکنی که خودش را به مرگ زد تا تیمش نجات یابد

آن ها قادر به انجام کالبدشکافی در آن زمان نبودند." دیروز شروع به تحقیق درباره آن کردیم و سپس یک تماس گرفیتم و گفتند که او زنده است و به اسپانیا برگشته است.من فهمیده بودم که آن پسر جوان زده است، اما کاملا گیج شده بودم که چه اتفاقی افتاده."

زمانیکه همه چیز مشخص شد، مقامات بالیبرک اف اسی چاره ای جز صدور عذرخواهی برای همه کسانی که تحت تاثیر این "اشتباه جدی و غیرقابل قبول" قرار گرفته بودند را نداشتند. دبیر این باشگاه استعفا داد، اما هنوز مشخص نیست که آیا مسئول اعلان تقلبی بوده یا خیر. بالیبرک تنها اظهار داشت که این فرد "مشکلات شخصی شدیدی را تجربه کرده است که بیش از سایر اعضای این باشگاه بوده است".

در مورد فرناندو نونو لا فونته، بازیکنی که ظاهرا در تصادف اتومبیل کشته شده بود، به رسانه های ایرلندی گفت که در آخر هفته گذشته فردی در باشگاه سابقش با او تماس گرفته و به او گفته بود که ممکن است گزارش هایی را بشنود که او در یک تصادف دخیل بوده است اما او فکر می کرد که "تصادف" به معنای چیزی کوچک بوده و نه مرگ.

این بازیکن به بی بی سی گفت:" من می دانستم که داستانی در مورد من خواهد بود، اما من فکر کردم که مثلا قرار است یک پایم بشکند، چون واقعا پایم شکسته بود. اهمیتی نمی دادم، چون دیگر آنجا نبودم. اگر هیچ مشکلی برایم پیش نیاید، چرا باید اهمیت بدهم؟ همه این دروغ های کوچک را می گویند."

وقتی او برای اولین بار خبر مرگش را شنید، این فوتبالیست آماتور اسپانیایی می پذیرد که فکر مردن شخصی در دهه 20 سالگی اش "ناراحت کننده" است (به خصوص اگر این مرد خودش باشد)، اما می گوید که تماشای مرگ خودش در اخبار "خنده دار" بود.

لا فونته در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است باشگاه سابقش مجبور باشد به چنین تاکتیک هایی متوسل شود تا بازی را به تعویق بیاندازد، گفت که او باور ندارد که آن ها از رقبای خود می ترسند، بلکه به این دلیل است که آن ها در روز مسابقه با بازیکنانشان سر مسائلی درگیر شده بودند.

او گفت:" آن ها حرفه ای فوتبال بازی نمی کنند. اکثر آن ها شغل های منظمی دارند و برخی از آن ها در انگلستان کار می کنند. من فکر می کنم که این یک مساله بود. این هیچ چیز مهمی نبود."

بازدید : 912 بار
مرگ صوری فوتبالیست برای توقف بازی!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی