یکی از بازیکنان تیم ملی هلند به دلیل ضرب و شتم همسرش بازداشت شد.

ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک براساس گزارش رسانه های هلندی «کوینسی پرومس» وینگر تیم ملی هلند و باشگاه اسپارتاک مسکو   به دلیل ضرب و شتم همسرش توسط پلیس اسپانیا بازداشت شد.

ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد

ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک پرومس که برای گذراندن تعطیلات به جزیره ایبیزای اسپانیا سفر کرده بود در یک درگیری حضور داشته که یکی از قربانیان این درگیری همسرش بوده است به همین دلیل پلیس اسپانیا او را بازداشت کرد.

ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک برخی منابع معتقدند که این بازیکن 26 ساله نیز در این درگیری دچار جراحت شده است.

ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک ملی پوش فوتبال به دلیل کتک زدن همسرش بازداشت شد + عکس-ایرناک یکی از دوستان همسر پرومس شاهد این ماجرا بوده است. علاوه بر این ظاهرا ویسلی اشنایدر بازیکن سرشناس هلندی نیز در این ماجرا حضور داشته است اما هیچ دخالتی در ماجرا نداشته است.

(0 رای)
بازدید : 26 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی