پرونده بازگشت طارمی به پرسپولیس بسته شد. مهاجم الغرافه قطر قصد بازگشت به پرسپولیس را ندارد و دنبال حضور در سطح اول فوتبال اروپاست.

احتمال بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس؟!

پرونده بازگشت طارمی به پرسپولیس بسته شد. مهاجم الغرافه قطر قصد بازگشت به پرسپولیس را ندارد و دنبال حضور در سطح اول فوتبال اروپاست.حضور مجدد مهدی طارمی در پرسپولیس؟! در ایرناک حضور مجدد مهدی طارمی در پرسپولیس؟! در ایرناک

روزنامه خبرورزشی نوشت:«قرارداد مهدی طارمی در انتهای فصل جاری لیگ ستارگان قطر تمام می شود تا بازیکن اسبق پرسپولیس به فکر جدایی از این تیم باشد.

طارمی که عملکرد قابل قبولی در امر گلزنی با پیراهن الغرافه قطر نداشت پیشنهاد دو تیم دیگر قطری را نیز رد کرده است تا شایعاتی در فضای مجازی درباره بازگشت وی به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ مطرح شود. این صحبت ها در حالی مطرح می شود که سرمربی پرسپولیس هیچ صحبتی با این بازیکن و حتی مدیران باشگاه نداشته است تا پروژه ای برای بازگشت وی کلید بخورد.

چراغ سبز مهدی طارمی برای پرسپولیس

احتمال حضور طارمی در پرسپولیس

از طرفی طارمی فعالیت جدی خود را با یکی از مدیر برنامه های ایرانی معتبر در فوتبال جهان آغاز کرده است تا بتواند به فوتبال اروپا راه پیدا کند. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های 2019 آسیا پیشنهاد اغواکننده یکی از تیم های لیگ برتر فوتبال ایران در زمستان سال گذشته را هم نپذیرفته و اعلام کرده است تنها قصد حضور در فوتبال اروپا را دارد.

بنابراین حضور طارمی در پرسپولیس به طور کامل منتفی است و این بازیکن تصمیمی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.»

  • تاریخ: چهارشنبه, 28 فروردين 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 65 بار
حضور مجدد مهدی طارمی در پرسپولیس؟!
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی