در اردوی تیم فوتبال پرسپولیس همه چیز عالی به نظر می رسد اما سرخپوشان به شدت از عملکرد داور عمانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا نگران هستند.

مهم‎ترین نگرانی پرسپولیس در فینال

نگرانی پرسپولیس از قضاوت داور در فینال در ایرناک نگرانی پرسپولیس از قضاوت داور در فینال در ایرناک  برای فینال، مصدومیت امید عالیشاه و محرومیت سیامک نعمتی، قطعا روی کار تیم تاثیرگذار خواهد بود، اما آن ها نسبت به کسب یک برد شیرین، مصمم هستند و می دانند توانایی رقم زدن این پیروزی در ورزشگاهی که 80 هزار هوادار، سکوهایش را پر کرده اند را دارند.

اما شنیدیم مهم ترین نگرانی سرخپوشان در حال حاضر، نحوه قضاوت احمد ابوبکر الکاف داور عمانی این رقابت است.

داور عمانی بازی پرسپولیس الهلال در سال گذشته

نگرانی مهم تیم پرسپولیس از قضاوت داور عمانی

الکاف داور دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی فصل قبل بین الهلال عربستان و پرسپولیس بود و جدا از سوت های اشتباه، یک پنالتی سوال برانگیز هم علیه سرخپوشان گرفت. همان خطای پشت 18 قدم که داور عمانی دستور پنالتی داد و پرسپولیس در حالی که برای کسب برد تلاش می کرد، در نهایت با تساوی 2-2 متوقف شد.

نگرانی پرسپولیس از قضاوت احمد ابوبکر الکاف در فینال آسیا

پنالتی اشتباهی که داور عمانی در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا سال گذشته برای حریف تیم پرسپولیس گرفت

حالا همه نگران داور عمانی هستند که مبادا باز با اشتباهات عجیب و غریب، پرسپولیسی ها را از رسیدن به هدف شان دور کند. شایعه عجیبی هم در فضای مجازی پیچیده مبنی بر اینکه، چون داور از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس انتخاب شده و تیمی از جمع تیم های نامدار این کشورها به فینال نرسیده، شاید اشتباهاتش بار دیگر به سود رقیب پرسپولیس باشد و سرخ ها را از رسیدن به قهرمانی باز دارد!

  • تاریخ: شنبه, 19 آبان 1397
  • برگرفته از: مشرق
بازدید : 1,286 بار
نگرانی پرسپولیس از قضاوت داور در فینال
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی