تیم فوتبال نوجوانان ایران با شکست برابر اسپانیا از راهیابی به مرحله نیمه نهایی جام جهانی نوجوانان باز ماند.

وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک تیم فوتبال نوجوانان ایران که با برتری برابر مکزیک راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های نوجوانان 2017 هند شده بود، از ساعت 15 امروز (یکشنبه) به مصاف اسپانیا رفت و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد و نتوانست راهی نیمه نهایی شود. گل‌های اسپانیا را آبل رویز (13)، سرخیو گومز (60) و فرران تورس (67) به ثمر رساندند. گل ایران را نیز سعید کریمی دقیقه 70 وارد دروازه اسپانیا کرد.

وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک تیم ایران نیمه نخست تحت تأثیر نام اسپانیا و پاسکاری‌های این تیم قرار گرفته بود و با یک گل خورده راهی رختکن شد. نیمه دوم هم همین شرایط را داشت و ایران دو گل دیگر خورد، اما بازیکن تعویضی ایران یعنی سعید کریمی یکی از گل‌ها را جبران کرد. شاگردان عباس چمنیان در این رقابت‌ها با شکست تیم‌هایی چون آلمان و مکزیک شگفتی‌ساز شده بودند، به طوری که نگاه بسیاری از فوتبال دوستان را به خود جلب کردند.

وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک چمنیان تیمش را با ترکیب علی غلامزاده, طاها شریعتی, امیر حسین اسماعیل‌زاده, علی ستاوی, احمدرصا جلالی, محمد غبیشاوی, محمد شریفی, امیرحسین حسین‌زاده, محمد قادری, وحید نامداری و الله‌یار صیادمنش به زمین فرستاده بود.

وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک اسپانیا در مرحله نیمه نهایی به مصاف مالی خواهد رفت.

تاریخ : 96/08/01

وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک وداع تلخ با جام جهانی نوجوانان-ایرناک برگرفته از فرتاک ورزشی

(0 رای)
بازدید : 127 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی