ورزشگاه آزادی تهران با سرعت زیادی در حال بازسازی و تعمیر می باشد تا به استاندارد مدنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازی فینال آسیا برسد.

تصاویری از آخرین وضعیت آماده سازی ورزشگاه آزادی برای فینال آسیا

عکسهای آمکاده سازی ورزشگاه آزادی برای فینال آسیا در ایرناک عکسهای آمکاده سازی ورزشگاه آزادی برای فینال آسیا در ایرناک تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد که ورزشگاه آزادی ایرادات بسیار زیادی را برای برگزاری فینال داشت. نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا حتی قبل از برگزاری بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان به پرسپولیسی ها اعلام کرده بودند ورزشگاه آزادی در صورت صعود به فینال باید این ورزشگاه را به شرایط استاندارد برگزاری دیدار نهایی برسانند.

وضعیت ورزشگاه آزادی برای فینال آسیا

آماده سازی ورزشگاه آزادی برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا

بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی

برگزاری بازی رفت فینال در ژاپن این فرصت را به پرسپولیس داد تا وقت کافی برای رسیدگی به اوضاع ورزشگاه آزادی را داشته باشد. وزارت ورزش با همکاری فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس کار تجهیز و تعمیر ورزشگاه را با سرعت پیش می برند تا برای دیدار برگشت در تاریخ 19 آبان آماده شود. بازی رفت روز شنبه آینده برگزار می شود.

طبق اعلام وزیر ورزش و جوانان، به 80 درصد از درخواست های کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حل مشکلات در ورزشگاه آزادی رسیدگی شده است. مهمترین مشکلات مربوط به افزایش ظرفیت جایگاه ویژه، جایگاه تماشاگران، برطرف کردن مشکل اینترنت و افزایش ظرفیت اتاق نشست خبری است.

این تصویر هم نشان دهنده آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی و تلاش برای انجام تعمیرات مدنظر است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 09 آبان 1397
  • برگرفته از: مهر
بازدید : 747 بار
عکسهای آمکاده سازی ورزشگاه آزادی برای فینال آسیا
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی