یک آشپز خوش‌ذوق تصاویر رونالدو و سوآرز را روی پیتزاهای خود نقش بست و برای مشتریان سرو کرد.

تصاویر رونالدو و سوآرز روی پیتزا

پیتزاهای جالب روسی با تصاویر رونالدو و سوآرز در ایرناک پیتزاهای جالب روسی با تصاویر رونالدو و سوآرز در ایرناک این روزها خبرهای جام جهانی داغ است و هر کسی قصد دارد به بهانه‌ای به سمت بازی‌های جام جهانی برود و برای خود مشتری جذب کند. یک آشپز در رستوران فست فود روسیه‌ای هم از فرصت رقابت‌های داغ جام جهانی استفاده کرده و بازی‌ها را داخل مغازه خود آورده است.

والری ماکسیمچیک، آشپز خوش‌ذوق روسی در آستانه بازی امشب یاران رونالدو با تیم ملی اروگوئه، تم بازی را انتخاب و پیتزاهای خود را با تصاویر ستارگان دو تیم، کریستیانو رونالدو و لوئیس سوآرز تزئین کرد. او برای این کار از پنیر روی پیتزاهای خود استفاده کرد و با تزئین پیتزاها به این شکل توانست طرفداران زیادی از کشورهای مختلف که برای تماشای بازی به مغازه وی آمده بودند، جذب کند. در ادامه تصاویر نقش بسته شده از این دو بازیکن را روی پیتزاهای والری مشاهده می‌کنید.

گفتنی است؛ این کار والری ماکسیمچیک برای خبرنگاران رویترز بسیار جالب بود و پس از انتشار مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

تصاویر رونالدو و سوآرز روی پیتزاهای روسی +تصاویر

تصاویر رونالدو و سوآرز روی پیتزاهای روسی +تصاویر

تصاویر رونالدو و سوآرز روی پیتزاهای روسی +تصاویر

بازدید : 1,781 بار
پیتزاهای جالب روسی با تصاویر رونالدو و سوآرز
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی