باشگاه پاریسن ژرمن جذب کریستیانو رونالدو را در اولویت خود قرار داده و حاضر است که رقم بسیار بالایی را به این بازیکن پرداخت کند.

کریستیانو رونالدو به پاری سن ژرمن می رود؟

باشگاه پاریسن ژرمن جذب کریستیانو رونالدو را در اولویت خود قرار داده و حاضر است که رقم بسیار بالایی را به این بازیکن پرداخت کند.کریستیانو رونالدو به پاری سن ژرمن می رود؟ در ایرناک کریستیانو رونالدو به پاری سن ژرمن می رود؟ در ایرناک

کریستیانو رونالدو در تابستان سال قبل بود که با 112 میلیون یورو و حقوق سالانه 30 میلیون یورو رئال مادرید را ترک کرد و پیراهن یوونتوس را بر تن کرد. بسیاری از رسانه های ایتالیایی پرداخت چنین رقمی برای کریستیانو رونالدو 34 ساله را منصفانه نداستند اما این مهاجم فوق ستاره پرتغالی نشان داد که از نظر بدنی هنوز بسیار آماده است.

روزنامه کالچیو میرکاتو ایتالیا اعلام کرد که باشگاه پاریسن ژرمن رقم وسوسه انگیزی برای جذب کریستیانو به باشگاه یووه پیشنهاد داده است تا جایی که این تیم متمول پاریسی برای جذب رونالدو حاضر است که 140 میلیون یورو به اضافه حقوق سالانه 50 میلیون یورو پرداخت کند.

به نوشته کالچیو میرکاتو اگر نیمار و کیلیان ام باپه پاری سن ژرمن را ترک کنند به احتمال خیلی زیاد این تیم فرانسوی این مهاجم پرتغالی را جایگزین آنها خواهد کرد و باید دید که یوونتوس با این انتقال موافقت خواهد کرد یا نه.

رونالدو فصل خوبی را با یوونتوس پشت سر گذاشت و توانست در رقابت های سری A جام قهرمانی را بالای سر ببرد اما در لیگ قهرمانان اروپا با وجود این که خوش درخشید اما از صعود به نیمه نهایی باز ماند.

  • تاریخ: یکشنبه, 12 خرداد 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 461 بار
کریستیانو رونالدو به پاری سن ژرمن می رود؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,050